PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

...Przygotujmy się, iż w American Horror Story to owo "Horror" będzie tylko w czołówce.

ocenił(a) serial na 7
MAP_filmweb

Mam nadzieję, że nie, pierwszy i drugi byly obłędne, szkoda, że podobno ma nawiązywać klimatem do trzeciego.

ocenił(a) serial na 8
wolfman49

Według mnie trzeci sezon był najlepszy spośród wszystkich, ale wiem, że jestem w zdecydowanej mniejszości, choć nie pojmuję dlaczego - wszystko w tym sezonie jest idealne, muzyka, postacie, oryginalność, scenografia i co najlepsze - jest bardzo chaotyczny :D

ocenił(a) serial na 7
Emmist

Był dużo bardziej przystępny dla młodszej widowni, utracił mocny, nawet drastyczny klimat. Nie był najgorszy, ale z tej trójki, jak dla mnie najgorszy.

ocenił(a) serial na 4
Emmist

Wg mnie trzeci sezon wypadał bardzo blado przy drugim i pierwszym (podobały mi się właśnie w tej kolejności). Niby najciekawszy temat - sabat, czarownice, ale nawet super obsada -K. Bates i Jessica nie uratowały fabuły.

Emmist

3 sezon dlatego się mało komu podoba, bo z fajnego klimatycznego horroru, zrobili "Sabrinę, nastoletnią czarownicę", zero grozy - 100% bajeczki dla nastolatków...
dla mnie najlepszy był 2 sezon i poważnie martwię się o 4 bo znowu zapowiada się kino dla młodszej widowni

ocenił(a) serial na 4
shannella

Zgadzam się z Tobą, 3 sezon momentami przypominał żeński akademik i powinien się nazywać American Dormitory Story : Asylum From Parents :D Co drugiego to rył banie, wszystko tam było co można by sobie "wymarzyć" a piosenkę śpiewaną przez Jessice Lang katowałem kilka dni.

mastha85

Całkowicie rozumiem, też ją katowałam :D na przemian z ryjącą beret Dominique, a co do Lange to 3 sezon oglądałam tylko dla niej :) kocham tą kobietę i ta jej gestykulacja, te miny... rewelacja

ocenił(a) serial na 6
shannella

Zgadzam sie w 100%. Zawiodłam się trochę na 3 sezonie (a ostatni odcinek to już wgl masakra).
Drugi moim zdaniem był najlepszy.

ocenił(a) serial na 8
wolfman49

otóż nie, twórcy serialu podczas kręcenia pierwszych odcinków, postanowili że 4 sezon ma klimatycznie być bardziej podobny do 2 sezonu :) czyli będzie mrocznie i z jajami, a nie bajeczka dla nastolatek :)

ocenił(a) serial na 6
SilverP

wątpię po 3 sezon miał średnio 2 mln więcej widzów od 2

ocenił(a) serial na 8
tragta

może tak, ale twórcy w jakimś wywiadzie tak stwierdzili

ocenił(a) serial na 4
tragta

to, że miał lepszą oglądalność, zawdzięcza właśnie sukcesowi sezonu drugiego, który przyciągnął nowych widzów przed telewizory.

avenitr

dokładnie, 2 sezon wymiał i sprawił że czekało się na 3 no i jeszcze ta odrobina pikanterii w postaci zakonnicy łojącej gołe 4 litery drugiej zakonnicy :D

ocenił(a) serial na 4
MAP_filmweb

Niestety też mam takie przeczucie. Obsada nie sprawdziła się w trzecim sezonie, więc źle się kojarzy ;c

ocenił(a) serial na 6
MAP_filmweb

A ja oglądałem tylko 3 sezon i jeśli 4 ma trzymać taki sam poziom to na pewno obejrzę

tragta

Obejrzyj pierwszy i drugi,bo akurat trzeci na ich tle wypada blado.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones