PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 080
ocen
6,8 10 1 36080
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Porażka

ocenił(a) serial na 1

Jak dla mnie porażka po całej linii. Z trudem przebrnęłam przez pierwszy odcinek. Powiem szczerze - był po prostu idiotyczny. Słaba fabuła, tania sensacja, niby kontrowersyjne sceny itd. Twórcy próbują "zaszokować" widzów, a tym czasem otrzymaliśmy niewiarygodnie obleśną, niesmaczną papkę. Poza tym taka dawka "szoku" przestaje szokować i jest zwyczajnie nudna. Brak tu elementów zaskoczenia, dowcipnych zagrań i tego "czegoś" co hipnotyzowało od 1 sezonu. Jako fanka serii zawiodłam się.

ocenił(a) serial na 7
elodonat

Jednak dalej jest już lepiej. :) Każdny sezon ma zupełnie inny klimat i ten też jest inny niż pozostałe. jak dla mnie całkiem fajny, Asylum niedorównuje, ale dużo lepszy od Covenu.

elodonat

Nie rozumiem ludzi którzy oceniają cały serial po pierwszym odcinku. Dla mnie też wielkiego szału nie było, ale z każdym odcinkiem jest coraz lepiej. Freak Show bije na głowę Coven. Jak dla mnie to będzie jeden z lepszych sezonów.

ocenił(a) serial na 6
dastan3000

asylum - wzorowy
pierwszy sezon - dobry +
freakshow - dobry
coven - poprawny

coquinmr

asylum-wzorowy i rewelacyjny
freak show- bardzo dobry
pierwszy sezon-dobry+
coven-poprawny

Wszystko to kwestia gustu. ;)

ocenił(a) serial na 4
elodonat

Zgadzam się z tobą, tyle że ja podjąłem się morderczego wyzwania i wciąż brnę przez ten słaby i przewidywalny sezon. Niestety dalej nie robi się lepiej, cały czas się męczę. Oglądam tylko i wyłącznie dla epizodycznej roli Lily Rabe. Czekam wciąż na jakieś zaskoczenie i oryginalny zwrot akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones