PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Od razu widać skąd pomysł na czwarty sezon... Freaks z 1932 roku. Mam nadzieję, że serial po dość
nieudanym Coven, wróci do poziomu Asylum. Już sama podstawa fabuły daje ku temu wiele
możliwości.

ocenił(a) serial na 4
Serafina_87

Również chciałbym powrotu do klimatu Asylum, ale zdaje się, że it's not gonna happen. Już po trailerach widać dosyć 'cukierkowatą' oprawę, a przecież same trailery Coven przebijały IMHO poziomem i klimatem cały sezon. Wydaje się, że znowu sezon skierowany będzie dla mniej wymagającej rzeszy odbiorców. Obym się mylił, bo podobnie jak Ty widzę duży potencjał w temacie.

VVienio

Ale ja nie mówię o klimacie tylko o poziomie ;). Oczekuje czegoś lepszego niż Coven. Liczę, że będzie bardziej zaskakująco, choć wydaje mi się, że ten sezon bardziej zniesmaczy i zszokuje widza aniżeli zaskoczy. Co oczywiście również byłoby plusem... w końcu to ma być horror story.

ocenił(a) serial na 4
Serafina_87

Wiem, wiem, ale Coven nie było w stanie obronić się również klimatem. Jeśli pójdą w stronę szerszej publiki, to mogą próbować 'straszyć' sieczką, jaka miała miejsce np. podczas ataku zombie na posiadłość czarownic. Jej wykonawcą w tym sezonie byłby zapewne klaun z trailerów. Może jednak Murphy wziął sobie do serca głosy fanów 2 pierwszych sezonów i zafunduje coś na podobnym poziomie. Po trailerach i obsadzie jestem jednak na razie sceptycznie nastawiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones