PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 084
oceny
6,8 10 1 36084
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

dlaczeeeeeeego :(

ocenił(a) serial na 9

po co na siłę wciśnięto znów Emmę Roberts i Gabourey Sidibe? :(
strasznie słabo wypadły w trzecim sezonie... jeśli fabuła będzie ciekawa, to jakoś przecierpię ich
postacie, może będzie nawet dobrze.
ale jeśli co drugie słowo z ich ust będzie brzmiało "stupid bitch", "I will eat you, bitch", generalnie
"BIIIITCH!", to się ponownie rozczaruję...

ocenił(a) serial na 7
krissuu

Co do Emmy Roberts to się zgodzę. Jej postaci tak nie znosiłem, chciałem tylko, żeby ją w końcu zabili, a jak pod koniec sezonu Misty (chyba Misty, nie wiem, czy nie pomyliłem imion) zaczęła tam ją popychać, bić itp. to tylko chciałem, aby więcej jej dowaliła. Wciąż tylko problemy do wszystkich, po prostu...

A Gabourey Sidibe w sumie jestem w stanie jakoś przeżyć... Nie powalała, ale już wolałem ją od Roberts.

użytkownik usunięty
krissuu

Nie rozumiem oburzenia postacią Emmy Roberts. Miała zagrać s*kę, która uważa się za bóstwo. I wypadła idealnie. :)
Aż miło się ją oglądało. A Gabourey mnie jakoś nie zachwyciła - mam tutaj na myśli jej postać nie grę aktorską, bo Queenie nie miała jakiegoś większego wyrazu, tak mi się wydaję.

Ale cieszę się z ponownego angażu tych aktorek :D
Mam nadzieję, że tym razem Emma zagra kogoś potulnego, a Gabourey totalną jędzę. xD

ocenił(a) serial na 9

w sumie racja, źle się wyraziłem :D
Emmę samą w sobie uwielbiam, jest wiele filmów, w których zagrała i jest doskonała, ale jej postać w AHS Coven była tak strasznie mdła i przerysowana... że aż się nie chciało oglądać :(

krissuu

imo madison byla najbardziej wyrazista z tego calego shitoven xd

ocenił(a) serial na 9
krissuu

Mnie Emma też nie zachwyciła, ogólnie niezbyt podobał mi się cały trzeci sezon.

krissuu

Gab wypadła super, ale Emma....... nie wiem w ogóle kto jej powiedział, że umie grać XDDDDDDDDDDDD

krissuu

Rola Emmy była przede wszystkim źle rozpisana charakterologicznie. Laska była niezwykle utalentowana magicznie i początkowo nawet Lange upatrywała w niej swoją następczynię. Nie wiem czy to wina aktorki czy też scenarzystów, ale zamiast jakoś rozwinąć jej postać zrobili z niej jakoś głupią i pustą nastkę. Strasznie mnie rozczarował ten sezon...

Fragaria

to wina murphiego. koles ma problem z rozwijaniem postaci, zamiast tego wciska wszedzie na sile piosenki i robi z wszystkiego glee 2.0 ;p

ocenił(a) serial na 6
krissuu

moim zdaniem Emma zagrała właśnie dobrze, nienawidziłam tej postaci, ale miała być s*ką i zagrała to idealnie
główny problem 3 sezon to beznadziejny scenariusz, poza tym wkurzał mnie ten sterylny biały dom, który totalnie nie pasował mi do czarownic i i te ich ubrania, sam motyw ubierania się na czarno spoko, ale ona się raczej przebierały niż ubierały
ogólnie 3 sezon był tandetny
jak 4 sezon będzie miał dobry scenariusz i będzie zrobiony z głowa to myślę, że Emma może stworzyć naprawdę ciekawą postać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones