PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 080
ocen
6,8 10 1 36080
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Nie wiem jak wy ale po obejrzeniu ostatniego zwiastuna ( tego ponad minutkę) gdzie już wiemy kto mniej więcej jak wygląda jaka stylizacja, na myśll przyszedł mi przepiękny serial Carnivale hmm czy reżyser nie kreował się na nim? oczywiście podkręcając wątek horroru ? jak uważacie ?

ocenił(a) serial na 5
holdus

A ja nie widziałam tego zwiastuna...możesz podać linka ?

ocenił(a) serial na 5
monczi83

już znalazłam, sorki za kłopot :)

holdus

Wypisz wymaluj Carnival. Carnival i American horror sa jednymi z najlepszych seriali jak dla mnie Juz sie nie moge doczekać. Kiedy bedzie mozna obejrzeć pierwszy odcinek moze ktos cos wie?

82Kris

w stanach podobno 8 pazdziernika

pp4ulin44

niby podali na wiki że w Polsce 9 październik ale widzę że to bzdura
http://pl.wikipedia.org/wiki/American_Horror_Story#Lista_odcink.C3.B3w

ocenił(a) serial na 4
82Kris

Czemu bzdura? Wszystkie źródła podają, że polskie premiery TWD i AHS będą dzień po amerykańskich.

VVienio

Myślę że jakby już była premiera w Polsce, można byłoby gdzieś to obejrzeć. Chyba że się mylę

ocenił(a) serial na 4
82Kris

Jakie 'już'? Jeszcze 3 tygodnie i będziesz mógł sobie obejrzeć na FOX'ie.

VVienio

Piszę październik myślę o wrześniu:) masz rację. W kazdym razie czekam z niecierpliwością

82Kris

Nie tylko Ty ^^ Też jestem ciekawa co tym razem zobaczę. Irytuje mnie fakt, że Emma Roberts "wygryzła" Taisse Farmige, gdyż tą drugą lepiej mi się ogląda, ale zobaczymy :)) Są gusta i guściki.

użytkownik usunięty
pp4ulin44

Tez wole Farmigę :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones