PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 086
ocen
6,8 10 1 36086
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

moim zdaniem...

ocenił(a) serial na 9

Freak Show i Sabat to dwa najlepsze sezony. FS ujelo mnie nawiazaniem do prawdziwych postaci. Edward Moredrake istnial w koncu naprawde. Postac Pepper zostala zalozona na blizniakach (imion nie pamietam, ale latwo odszukac). W zasadzie kazda z serialowych postaci byla zalozona na "kims".
Jak zawsze trzyma w napieciu i nie pozwala sie nudzic. A ten Clown to moja zmora :) Zawsze najbardziej przerazali mnie psychopaci... Z niecierpliwoscia czekam na kolejna odslone AHS, ale martwi mnie info, ze nie bedzie grala w nim juz Jessica Lange - czytalem na jakiejs "hamerykanskiej" stronie, ze nie zaproponowano jej roli w kolejny,m sezonie - mam nadzieje, ze to tylko plotka.

loogin89

Niemożliwe, by nie zaproponowali Lange roli. Ryan ją uwielbia i wie jak ważna jest dla AHS.

ocenił(a) serial na 9
octavessens

Takie i moje zdanie, ale to co czytalem wlasnie na to wskazywalo. Pozyjemy - zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 6
loogin89

Mnie osobiście bardziej przypadł do gustu Asylum (piosenka "Dominique" do dziś mi się śni), potem Freak Show (tylko dzięki temu jak zagrano Dandy'iego i właśnie dzięki nawiązaniu do prawdziwych postaci), potem Salem, natomiast pierwsza część była dla mnie przeciętna..

ocenił(a) serial na 9
gosia84_2

Doooo- mi- nique- nique- nique :P hahahaha

ocenił(a) serial na 3
loogin89

w 1 sezonie murder house tez jest nawiązanie do prawdziwych postaci, np. postać Elizabeth Short, w Sabacie tak samo, postać Delphine LaLaurie. Chyba w każdym sezonie jest jakiś wątek z prawdziwych zdarzeń :)

ocenił(a) serial na 3
loogin89

Odniesienie do prawdziwych postaci jest w każdym sezonie. Coven jeszcze się dało jakoś znieść ale freak show to porażka na całego na prawdę nie wiem co ludzie widzą w tym sezonie. Wszystko jest nagrane tak żeby współczuć freakom za ich życie, kieruje nimi egoistka, która niby je kocha niby je zabija i nie obchodzi jej ich los i tak przez 13 odcinkow. Pierwsze 4 oceniam na 5/10 bo był klaun no ale potem został jedynie Dandy z pozytywów. Każda postać była tu zrobiona tak, że nie dało się jej lubić. Fabuła nudna, ciągnęła się bez końca, 0 ciekawych wątków (z wyjątkiem Edwarda Mordrake) 0 klimatu, a zakończenie jak z jakiejś telenoweli. Ryan cały sezon próbuje nam pokazać jak podopieczni kochają swoją szefową, która ma ich gdzieś, mimo, że grała ją genialna Lange nie zdołała tego uratować.
Podsumowując scenariusz na 2, gra aktorska była dobra jak w każdym sezonie ale to nie zmienia zbytnio nic w ocenie skoro serial jako całość to badziewie, jeszcze muzyka na +. Ogólnie freak show 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones