PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 36 000
ocen
6,8 10 1 36000
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

najsłabszy

ocenił(a) serial na 6

najsłabszy ze wszystkich czterech sezonów

ocenił(a) serial na 9
kryslav

to zależy co kto lubi. Mi się ten podobał najbardziej, chociaż szkoda ,że ucięli wątek Klauna Mordercy tak szybko, bo był moją ulubioną postacią. Najmniej podobał mi się Sabat i moim zdaniem był najsłabszy

kryslav

To wlasnie freakshow i sabat byly najlepsze .Murder house nie mialo tego czegos a asylum nudy ,jedynie watek z ta zakonnica opentana przez demona byl godny uwagi,swoja droga dziwne ze lily rabe dostala jedna nominacje

ocenił(a) serial na 10
avada_kadavra

No i w końcu trafiłam na "swoich":)Freak zdecydowanie najlepszy jak dla mnie,potem Sabat,najsłabszy Asylum:)Daaaaandy!

ladygump

zgadza sie ,gloria i dandy wymiataja :D

ocenił(a) serial na 10
avada_kadavra

Ja tylko mam nadzieję że Lily Rabe dostanie jakąś większą rolę w kolejnym sezonie:)

ladygump

Nalezy sie jej glowna rola :) jej wystep w hotelu byl niesamowity, mam nadzieje ze dadza sie tez wykazac w koncu Frances Conory

kryslav

Ja myślę że ten serial po prostu nie ma najgorszego sezonu, każdy ma swój orginalny klimat i każdy zachwyca czym innym.

pianaa13

AMEN! <3

ocenił(a) serial na 8
kryslav

Mi tam ten sezon się podobał zwłaszcza Dandy

ocenił(a) serial na 6
kryslav

Nie mam pojęcia czemu ten sezon jest taki niepopularny :D

ocenił(a) serial na 5
dont_judge_me_b1tch

Jak widać po kolejnych wypowiedziach komuś się jednak podoba.Niestety ja też należę do grona niezadowolonych. Po prostu był nudny. Obejrzałam już wszystkie sezony i dla mnie niestety ten jest przedostatni. Najbardziej chyba zawiódł mnie Sabat bo lubię temat czarownic. Bo po Freak Show niewiele oczekiwałam. Trochę znudził niczym nie zaskoczył.

dont_judge_me_b1tch

kazdy ma swoja opinie ,jak dla mnie to 3 byla najciekawsza chyba mamy czary ,duchy,krew leje sie strumieniami no i jeszcze dobra gra aktorska

ocenił(a) serial na 6
dont_judge_me_b1tch

Do gry aktorskiej, dekoracji czy klimatu lat 50-tych nie można mieć zastrzeżeń. Jednak wiele wątków zbyt długo się ciągnęło i nie brakowało uproszczeń/naiwnych rozwiązań. Wydaje mi się, że zbyt mocno skupili się na kwestiach związanych z akceptacją i nietolerancją, przez co za dużo w tym wszystkim było dramatu.

ocenił(a) serial na 5
kryslav

Najsłabszy z 5 sezonów :)

ocenił(a) serial na 6
Michal1983_filmweb

Kiedy to pisałem, to piątego jeszcze nie było. Teraz stawiam Freak Show i Hotel na równi.

Michal1983_filmweb

5 byl najchujowszy

użytkownik usunięty
kryslav

Dla mnie najsłabszy jest zdecydowanie "Sabat" - czegoś zabrakło...

ocenił(a) serial na 7
kryslav

ja uwielbiam pierwsze dwa sezony. Nie lubię trzeciego, czwarty nie jest najgorszy. Piąty, brak Jessici, ale świetny klimat, doceniam scenografię, dobór muzyczny (soundtrack słucham do dziś) i Evan Peters! Ach, najlepsza kreacja sezonu!

ocenił(a) serial na 6
harfistka_nc

Zabolał mnie brak Jessici. Klimat był, i owszem. Scenografia też świetna.

ocenił(a) serial na 7
kryslav

z nią byłoby perfect.

ocenił(a) serial na 10
kryslav

W zasadzie każdy z sezonów jest znakomity. Trzeba tylko dojrzeć, który z nich świeci nieco tylko słabszym światłem ;) Moim zdaniem najsłabsze (a i tak dobre xD) to AHS Sabat i AHS Hotel. Freak Show ma świetny klimacik, zwłaszcza pierwsza połowa sezonu ;P

ocenił(a) serial na 8
kryslav

Według mnie zdecydowanie najlepszy! Najwyższy poziom i artyzm, mniej horror, bardziej thriller i dramat (co rozumiem nie wszystkim musi przypaść do gustu, szczególnie licząc na mało odkrywczy horror o duchach). Niesamowicie gra na emocjach, bawi i wzrusza do łez. Genialny.

ocenił(a) serial na 6
mann

Chyba w tym miejscu będę się musiał wytłumaczyć - tu akurat gatunek nie miał dla mnie znaczenia.

użytkownik usunięty
kryslav

Dla mnie najsłabszy był Coven :P

ocenił(a) serial na 8
kryslav

Ja z Sabatu zrezygnowałam po pierwszym odcinku - nie mogłam oprzec się wrażeniu, że targetem były miłośniczki paranormal romance. Pierwszy sezon przypominał dość chaotyczne potpourri wątków, jak gdyby twórcy dopiero się rozkręcali. Drugi sezon był bardzo dobry, czwarty też ma swój niezaprzeczalny urok.

kryslav

Mam odwrotne zdanie.
Uwazam czwarty sezon za najlepszy, nie ze względu na "straszność", bo AHS nigdy nie był strasznym serialem-bardziej operującym dziwnymi zdarzeniami, miejskimi legendami itp. trochę jak Strefa Zmroku.
Dlatego większą uwagę z sezonu na sezon (akurat jadę po kolei wszystkie od pierwszego) zwracam na to jaka bedzie tematyka i czy ciekawie ją poprowadzą.
Z nich wszystkich najlepiej wpadł Freakshow,ze względu na artyzm, barwne i niejednoznaczne postacie, bezwzględną choć zarazem zagubiona Jessice (ile ta aktorka mna potencjału -ona ciągle caly ten serial jedną ręką -prawdziwa profesjonalistka) i wieczne poczucie zagrożenia, że ktoś coś głównym bohaterom zrobi.
Poza tym przypomina mi serial sprzed lat-Carnivale-niestety skasowany po drugim sezonie.

Pierwszy sezon AHS ma u mnie pierwsze miejsce za samo przyciągnięcie uwagi do serialu i utrzymanie jej, fantastyczne Jessice i pokojówkę-świeciły tam najjaśniej. Drugi mnie zniechęcił tematyką wariatkowa-nie rozumem zachwytu takim wątkiem -do tego niemieccy zbrodniarze wychodzący pod koniec na porządnych ludzi, plus przy przywoływany tła historycznego ciągłe epatowanie słowem "nazi", jakby "Niemcy" było ocenzurowane.
Za tą "poprawność" każdy film ma u mnie duży minus. Serial ciągnęła Jessica i fantastyczna Lili Rabe
Sabat mógł się podobać miłośnikom Sagi Zmierzch, Harrego Pottera i X-Men, bo tak prezentował temat czarownic. Dla mnie nudny, pozbawiony jakiegoś ciężaru (morderstwa nie robią żadnego wrażenia - bo wskrzeszanie ;)).
Do tego rażącą niekonsekwencja na końcu-nagle wszystkie dziewczyny mają moce oo ktorych przedtem nawet nie napomknęły i startują z nimi do próby na śmierć i życie. Znowu sezon uratowany przez Jessice. No, może jeszcze tą wiedźmę voodoo. Ale zdecydowanie najbardziej naiwny i plastikowy.

ocenił(a) serial na 7
kryslav

Moim zdaniem już z 8. Zanim zaczęła się Apokalipsa i pisali że nawiązuje do Murder House i Coven postanowiłem sobie odświeżyć wszystkie sezony. Freak Show nadal jest kiepski, ratuje go Jessica Lange i tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones