American Horror Story: Freak Show (2014-2015)
American Horror Story: Freak Show: Sezon 4 American Horror Story: Freak Show Sezon 4, Odcinek 10

Sieroty

Orphans 53m
7,9 980
ocen
7,9 10 1 980
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum s4e10

S04E10

ocenił(a) serial na 8

Jak wrażenia po nowym odcinku?

ocenił(a) serial na 7
Emmist

Smutłem :(

Emmist

Jak dla mnie odcinek bardzo dobry choć obył się bez Dandiego, i dopiero jak odcinek się skończył sobie o nim przypomniałem. Ale do rzeczy, plusem odcinka było pozbawienie Jimmie'go dłoni, nareszcie coś zrobili z najbardziej irytującą postacią w tym sezonie. Drugim plusem tego odcinka było wyjawienie tajemnicy Maggie i Stanleya pannie Trzy-cycastej Desiree, reakcja Desiree na Frea'ki w słojach w tym muzeum fenomenalna, ogólnie Angela dostała zajebi**ą role w tym sezonie tylko szkoda że tak naprawdę nie dali jej pola do popisu bo mało jej było w tym sezonie. Jednak największym plusem tego odcinka była opowieść Elsy o tym jak znalazła Pepper i całe późniejsze nawiązanie do Asylum po prostu cud miód i malina :D I chyba do tej pory to jest druga historia Freak'a po Twisty'm która mnie niesamowicie poruszyła, było mi totalnie szkoda Pepper w tym odcinku. Ogólnie moim zdaniem jeden z najlepszych odcinków w tym sezonie. ;] Zapomniałbym o Lily Rabe i oczywiście jej niezapomnianej kreacji z Asylum Siostrze Mary Eunice McKee która jak zwykle była rewelacyjna ;].
P.S.:(coś dla fanatyków Asylum

SPOILER SPOILER(Czyli wychodzi na to że, to co nam powiedziano w pierwszym odcinku Asylum o Pepper było nieprawdą)).

ocenił(a) serial na 9
John__88

Odcinek dołujący w ch..j :(
Chyba wolę horrorszoł w stylu Mordrake'ów.
Elsa zrobi jednak karierę??

SPOILER
...ale w innym odcinku "Asylum" Pepper powiedziała Ardenowi dlaczego tak na prawdę się tam znalazła (przy okazji ciąży Grace)

evillynn

Po okładce tego Magazynu wychodzi na to że jedna zrobi ;]

ocenił(a) serial na 8
evillynn

to chyba stara gazeta, jak elsa jeszcze byla mloda i slawna

Smigol

patrzcie na daty, na magazynie jest 1958 więc Elsa zrobi karierę.

ocenił(a) serial na 9
steepien


no i wzmianka o tv

ocenił(a) serial na 5
evillynn

mnie jednak intryguje jedna nieścisłość. Elsa pojawia sie na okładce, i Peper ja rozponaje i wspomina.
ale co bedzie jak pierwszy raz spodka Siostrę Jude (dyrektorkę szpitalu), też bedzie ryczała i bedzie myślała że to Elsa czy też jej nie znana wczesniej siostra bliźniaczka?
ciekawi mnie to :P

ocenił(a) serial na 5
tomasz_ratajczak

Też o tym myślałam. xd

ocenił(a) serial na 9
tomasz_ratajczak

jak ją spodka to wróci do spodka ;PP sry, musiałam
Moim skromnym zdaniem twórcy puszczają oczka do wiernych widzów bez większych konsekwencji dlatego jak to się nie wyjaśni to wcale nie będę zdziwiona

ocenił(a) serial na 7
tomasz_ratajczak

Aktor ten sam, postać inna - chyba wystarczające wyjaśnienie ;)

ocenił(a) serial na 8
tomasz_ratajczak

Pewnie postacie będą połączone i może jeszcze Jimmy to Kit ....
zaskoczenie na pewno będzie ;)

ocenił(a) serial na 4
Emmist

Odcinek wyjątkowo smutny i tak ciężki w sposób, który nie pociąga :) Miałam też wrażenie, że ten jedn z tych odcinków zapychających przed finałem.

ocenił(a) serial na 8
Emmist

Z każdym odcinkiem było coraz lepiej, ale teraz ten wygrał wszystko!!!
Odcinek skupia się wokół Pepper, ale to zdecydowany plus. Jak nic, po raz pierwszy oglądając AHS płakałem! Dokładniej wtedy, kiedy Elsa odchodziła, a biedny dziwoląg przystawił rękę do policzka. Naomi i Jessica po raz kolejny pokazały, że są fenomenalne.
Wątek Desiree/Maggie bardzo dobry. Jak się cieszę, że coś się stało Jimmy'emu! Szkoda tylko, że w odcinku nie było Dandy'ego, ale to w sumie dobrze, bo zdecydowanie by nie pasował. Jestem strasznie ciekawy, co dalej ze Stanleyem.
Mój ulubiony fragment odcinka: nagranie ze ślubu. Przez cały czas oglądania go miałem uśmiech na twarzy :)

ocenił(a) serial na 8
Emmist

A, i czy zdawało mi się, czy policjanta w 1941 (? Kiedy przyłapał Maggie na kradzieży) grał Zachary?
Lily Rabe - perfekcja! Jak się cieszę, że wróciła. Wspaniała, prześliczna aktorka.
Do tego gazeta, którą widziała Pepper - nie mogę się doczekać by zobaczyć, jak to się Elsie udało.

użytkownik usunięty
Emmist

Też mi się wydaje że to był Zachary albo jakiś bardzo do niego podobny facet :))

ocenił(a) serial na 8
Emmist

Też wyjątkowo płakałem na tym odcinku, również przy odejściu Elsy oraz to jak Elsa opowiadała o czystej duszy i gdy Pepper zobaczyła ją na okładce i zrobiła coś w stylu "cii to Nasza tajemnica". Jak ja znienawidziłem tych parszywych rodziców dziecka, oni wrobili dobrego i pomocnego dziwoląga, a Pepper chciała jeszcze z nimi walczyć za to co jej i dziecku zrobili, strasznie dołujący odcinek ale genialny. Mam nadzieję że Jimmy żyje. Historia zakonnicy również doskonała ale wiedząc co się później z nią stało jej nieskazitelność wydawała mi się trochę fałszywa, już doszukiwałem się w niej opętania. Scena w muzeum fajna szkoda że krótka, lubię zamieszanie w tamtym środowisku a szczególnie intryguje mnie dyrektorka muzeum. I chyba wiem kim będzie Neil Patrick Harris może to będzie adwokat Jimmiego w końcu bez rąk mógłby żyć i doczekać procesu.

ocenił(a) serial na 8
Sir_KriS800

info z obsady: Neil Patrick Harris- Sprzedawca kameleonów

ocenił(a) serial na 8
elmoelmo

Serio? Nie wiem co o tym myśleć i jak.

Emmist

Smutny nawet bardzo smutny ale ciekawy. Jak dla mnie najlepszy odcinek tej serii. I pomyśleć, że członkowie show Elsy na początku byli naprawdę szczęśliwą grupą, rodziną... ehhh, a później tak wszystko się poplątało.

Emmist

Dla mnie to był najlepszy odcinek sezonu.
Dokładnie ukazano kto we współczesnym świecie jest potworem. Nie "dziwolong", nie stwór, którym straszy się dzieci. Ludzie. Oni są prawdziwymi potworami.

ocenił(a) serial na 9
Emmist

Żeby nie zakładać nowego tematu, czy wie ktoś może jak nazywa się pierwsza ścieżka użyta już na początku odcinka i w scene gdy Elsa żegna się z Pepper? I czy w ogóle jest dostępna gdzieś. A co do odcinka myślę, że był to jeden z lepszych tego sezonu, wiele wyjaśnił szczególnie odnośnie Pepper i wzruszyłem się oglądając jej historię.

ocenił(a) serial na 8
mirakuzo

http://www.tunefind.com/show/american-horror-story/season-4/20371 może tutaj znajdziesz ;)

ocenił(a) serial na 9
Maciulaa

Dziękuje serdecznie, bardzo pomocna stronka :)

Emmist

Okropnie dołujący odcinek. Płakałem nad losem Pepper. Najsmutniejsza była scena w której Elsa ją zostawiła. Ten serial okropnie gra na moich emocjach. Nie spodziewałem się że Freak Show będzie tak dobry. Wydaje mi się że FS będzie jednym z najlepszych sezonów AHS.

ocenił(a) serial na 5
Emmist

Kolejny ckliwy odcinek, który tylko potwierdza dobitnie, że ten sezon ma tyle wspólnego z horrorem co Jaś Fasola.

ocenił(a) serial na 8
Emmist

Dobry,ale bardzo ciężki odcinek.Moim zdaniem, szczególnie rewelacyjnie wypadła w tym tygodniu gra aktorska,wszystkich,bez wyjątków. Ostatnie 3 odcinki przywróciły mi wiarę w ten serial i ten sezon.

ocenił(a) serial na 8
Emmist

Czyli wychodzi na to, że Jimmy będzie żył, ale już bez dłoni...? Może być mu ciężko ;p

ocenił(a) serial na 7
Sathyriasiska

Pewnie będzie żył i może nawet dalej będzie należał do trupy (byłby jak jeden z pierwszych dziwolągów Elsy), musiał jakoś zapłacić za adwokata, więc rozstał się z tym co go czyniło dziwolągiem.

Czy pamięta ktoś z Was w którym odcinku Asylum jest rozmowa Ardena z odmienioną Pepper?

ocenił(a) serial na 8
marta1945

odcinek 10 the name game

ocenił(a) serial na 7
bernus86

Bardzo dziękuję

ocenił(a) serial na 7
Emmist

Do tej pory, jak dla mnie najlepszy odcinek tego sezonu. Na prawdę się wzruszyłem, a jestem facetem. Ogólnie sezon nie jest dla mnie ani słaby, ani rewelacyjny. Jest fajnym dopowiedzeniem historii i w miarę trzyma poziom. Chyba trochę lepszy niż Coven. Pepper nieeee... :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones