PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735470}
7,1 29 286
ocen
7,1 10 1 29286
5,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Hotel
powrót do forum serialu American Horror Story: Hotel

Najlepszy odcinek jak dotąd, a jeśli jest ktoś fanem seryjnych morderców to po prostu uczta dla ich oczu! Odcinek rewelacyjny jestem dopiero co po seansie i nie mogę doczekać się kolejnego! To co Lily z Evanem wyprawiają w tym odcinku to po prostu czysty artyzm, nawet Zodiak się pojawił przy stole seryjnych morderców. Jestem jeszcze oszołomiony odcinkiem a zarazem wniebowzięty bo uwielbiam tematykę seryjnych morderców i ciesze się że to będzie kontynuowane przynajmniej jeszcze w 5 odcinku! Normalnie mnie zatkało!, ja chce jeszcze!!! Później napiszę resztę bo teraz nie jestem w stanie. Odcinek 20/10 moim zdanie, a jakie są wasze opinie na temat dzisiejszego odcinka ?

ocenił(a) serial na 8
John__88

Gdzie można obejrzeć???

MysteriousMurderer

w telewizji :)

ocenił(a) serial na 8
Scarecrow58

No shit Sherlock!!! Nie mam HBO :P

MysteriousMurderer

Na Netflixie jak już ;)

Jest już w oryginale na takich fajnej stronie ;)

MysteriousMurderer

to nie leci na HBO lol

ocenił(a) serial na 8
Scarecrow58

A na jakim programie?

ocenił(a) serial na 8
Scarecrow58

Sorry podobnie mi się skojarzyły. Nie mam ani tego ani tego :) pozatym pytalam gdzie mozna obejrzeć bo wolę się wyspać do pracy niż w nocy oglądać. xD

ocenił(a) serial na 9
MysteriousMurderer

kinoman tv

MysteriousMurderer

Ja oglądam zawsze w oryginalnej wersji więc ścigałem z torrentów, ale z tego co wiem to na tvseriesonline. pl już jest ale w oryginalnej wersji.

MysteriousMurderer

Na Gagadaily

MysteriousMurderer

ja zawsze oglądam na cda :)

ocenił(a) serial na 8
John__88

Super, że pojawiły się kolejne znajome twarze i to w jakim stylu:) Brawa za pomysł z sentymentalną kolacyjką nieżyjących seryjnych morderców. Ten sezon idzie w dobrym kierunku. Jak dotąd pełna rehabilitacja po słabym trzecim i czwartym sezonie:)

ocenił(a) serial na 8
John__88

Odcinek genialny, AHS w swoim pełnym znaczeniu oficjalnie wróciło. Ogólnie cały sezon utrzymuje poziom, jest naprawdę świetny
Lily Rabe ukradła całe szoł, wypadła genialnie jako Aileen! Wydaje mi sie, czy wzorowała się na Charlize Theron w Monster? ;)

Emmist

Ale wiesz, że Charlize w "Monster" wzorowała się na Aileen Wuornos? ;) Tu masz zresztą filmik, od połowy się rozkręca ;) https://www.youtube.com/watch?v=yFBcjII3QAE

ocenił(a) serial na 8
simgog

Skoro to film biograficzny o Aileen, to raczej :P Chodzi mi o to, że Lily naśladowała aktorski styl Charlize w tym filmie, widać to po niektórych gestach i jej ruchach, ale dodała też coś swojego i wszystko wyszło jej świetnie :)

Emmist

Tak, jak mówisz/piszesz ;) Po prostu trochę źle sformułowany pierwszy post mnie zmylił ;) Lily po krótkiej nieobecności w AHS miażdży... Ciekawe, czy dostanie szansę na dłuższy pobyt w hotelu...

simgog

Z tego co mi wiadomo to chyba tylko epizod, no i z odcinka wynika że postacie morderców które pojawiły się w Devil's Night pojawiają się tylko raz do roku a dokładnie w Halloween. ;]

John__88

Rewelacyjny odcinek. Czekałam na niego od samego początku pierwszych informacji o kolacji. Lily zdecydowanie ukradła ten odcinek :D Pomysł z kolacją był po prostu znakomity. Nie spodziewałam się Dahmera i Zodiaka; świetnie że pokazali motyw z wlewaniem kwasu u Jeffreya i pistolet z przyklejoną latarką Zodiaka. Ten sezon trafia najbardziej w moje klimaty, a Evan nareszcie gra postać, która pojawiając się miażdży wszystkich innych. Ten głos! Swoją drogą to co Lily również zrobiła ze swoim głosem do roli Aileen również jest zachwycające i nie mogę się ich nasłuchać.

ocenił(a) serial na 8
loony

dokładnie to w jaki sposób mówi Evan to po prostu coś cudownego, w końcu gra naprawdę świetną postać. Tak naprawdę aktualnie najlepszą w całym sezonie. Każde jego zdanie to złoto, ta dykcja, ten ton - do tego to spojrzenie. jak dotąd rola jego życia.

John__88

Zajebisty odcinek najlepszy jak do tej pory. Świetna Lily i Evan i nie wiem czemu bardziej polubiłam detektywa ^^.

John__88

Po tym odcinku jestem już prawie na 100% pewny że John jest tym seryjnym mordercom w obecnych czasach i ściga sam siebie, bo niby po co dostał zaproszenie do stołu z największymi seryjnymi mordercami ameryki. Musi coś w tym być, albo zmyłka reżyserów w stronę widowni.

John__88

mordercą*

Monstro

ojej ale walnąłem gafę, mój błąd. ;]

John__88

Nie ma sprawy, przyjacielu. Każdemu może się czasem zdarzyć.

John__88

W 4 odcinku dali czadu

ocenił(a) serial na 8
John__88

to prawda odcinek przecudowny. jeden z najlepszych wśród WSZYSTKICH sezonów. najlepszy z Hotel. totalna miazga, bardzo ucieszyło mnie The Devil's Night i jego goście, nie znałem tylko Rickiego Ramireza ale już dzięki AHS trochę sobie o nim poczytałem ;) niesamowicie ucieszyła mnie osoba Dahmera, do tego Gacy, Aileen - sama śmietanka. No i Zodiac, jak tylko wszedł do sali, zanim został przedstawiony na mojej twarzy pojawił się ogromny banan, bardzo lubię historię tego gościa.

dawno AHS aż tak pozytywnie mnie nie zaskoczył.

John__88

Jak dla mnie ci mordercy tacy nijacy ta kolacja też bardzo rozczarowująca myślałem że będzie bardziej mroczna, że kogoś zjedzą na żywo, jak dla mnie przeciętnie.

ocenił(a) serial na 8
Zajcevv

??? To mordercy i psychopaci, ale nie kanibale

Emmist

Akurat Jeffrey Dahmer był nekrofilem i kanibalem ;] Ale reszta tak jak mówisz mordercy i psychopaci ;]

ocenił(a) serial na 9
John__88

Przy tym barze nie poznałem od razu Lily Rabe. Świetna charakteryzacja.

ocenił(a) serial na 8
John__88

No i jeszcze do tego wszystkiego niezłe nawiązanie do 4 sezonu-John Carroll Lynch grający wówczas klauna mordercę teraz wcielił się w mordercę i gwałciciela Johna Wayne Gacy, który "w wolnych chwilach" występował również charytatywnie jako klaun. Ach te niuansiki...:)

John__88

Lily była bezbłędna, jestem pod wrażeniem tego jak udało jej się skopiować zachowanie Aileen :D Jeśli ktoś się interesuje tematyką seryjnych morderców to na pewno spodoba mu się ten odcinek. Jedyne co mi się nie podobało to jak został pokazany Richard Ramirez... głównie chodzi mi o jego wygląd. Facet był wysoki, szczupły i miał rzesze fanek głównie ze względu na jego urodę ;d A w jego roli obsadzono drobnego aktora z nalaną twarzą. Szkoda że nie wkręcili np Jamesa Franco. Poza tym wg mnie za bardzo cwaniaczył, Richard w wywiadach był bardziej zachowawczy/tajemniczy. Tak czy inaczej, był to najbardziej interesujący odcinek do tej pory.

Chloe_

Taak, mi również nie przypadł do gustu aktor grający Ramireza ;)

John__88

Nie rozumiem jak mogło zabraknąć Teda! Co za zniewaga! ;) Wyobrażacie sobie co by było gdyby Aileen spotkała Bundy'ego? Haha :D

rayo_de_sol

To by było coś jak by ta dwójka spotkała sie przy tym stole! Masz absolutną rację wielka szkoda że zabrakło tam Teda ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones