PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735470}
7,1 29 277
ocen
7,1 10 1 29277
5,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Hotel
powrót do forum serialu American Horror Story: Hotel

Serial wg mnie zaczyna sie robic coraz gorszy z sezonu na sezon... Hotel mial byc inny, trailery byly zachecajace, tymczasem sa męczące i dłużące się.
Ta "wulgarnosc" juz nie ma sily przebicia, a Gaga nic nie wnosi poza pindrzeniem się i snuciem bez celu, albo wiciem się leniwie w zakrwionych przescieradlach, rzucajac czasem beznamiętnymi kwestiami od niechcenia. Gra aktorska marna.
Zaprzestaje ogladac serial, nie zastanawia mnie co bedzie w nast. odcinku, kazdy jest taki sam - bez pomyslu i zaskoczenia.

ocenił(a) serial na 8
qzka

kończ kończ, skoro 4 i 5 odcinek nie zrobiły na Tobie wrażenia, to po prostu nie serial dla Ciebie ;) wg. mnie sezon bardzo dobry, lepszy od poprzednich dwóch i pierwszego, a odcinki 4 i 5 to prawdziwy masterpiece. 6 troszkę zwolnił, ale również bardzo dobry.

prowned

No tez sie nastawialam na to, ze fajny sezon bedzie, ale zupelnie mnie nie kreci - niby podkrecili agresje, postawili na perwersje i kontrowersję, ale cos mnie nie jara ( i dziwi mnie to, ale niespecjalnie martwi ) milego ogladania!

ocenił(a) serial na 8
qzka

No odcinki w tym sezonie też tendencja spadkowa, z wyjątkiem ostatniego, który był świetny.

BozekVooDoo

Zgadzam się, w końcu coś zaczyna się dziać. Może ten sezon nie jest do końca stracony.

ocenił(a) serial na 3
qzka

Mam podobne odczucia co do piątego sezonu. Pierwsze trzy były genialne, czwarty troszkę gorszy, ale hotel w ogóle mnie nie wciąga i mam wrażenie że znacznie przesadzili z krwią i jest zbyt wiele wulgarnych scen.

ocenił(a) serial na 10
qzka

Moim zdaniem Lady Gaga jest genialna nigdy wcześniej nie oglądałem AHS obejrzałem cały 5 sezon Hotel jednym tchem sezon 9/ 10 ogólnie tylko zakończenie na minus, ale zacząłem oglądać teraz Asylum i ta cała Lange mnie nie powala swoją grą takie peany na jej temat słyszałem, a jak na razie jest średnio jestem przy 4 odcinku i jak na razie Gaga w Hotelu jest lepsza niż ta cała Lange choć zobaczę jak te Asylum się dalej rozwinie i wtedy napiszę jak na razie Lady Gaga wygrywa u mnie.

slayer6

Lange cię nie powala? Ekhm, że co?

ocenił(a) serial na 10
filmowy_laufer

No na razie nie jestem zachwycony jej grą o wiele lepiej gra ta siostra satanistka

slayer6

Obydwie są dobre, a Lange w Asylum wymiatała. Ale jak uważasz.

ocenił(a) serial na 10
filmowy_laufer

Jestem obecnie przy 8 odcinku powiem tak Lange gra bardzo dobrze, ale moją faworytką jest siostra satanistka uwielbiam ją prawie na równi z |Lady Gagą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones