PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735470}
7,1 29 286
ocen
7,1 10 1 29286
5,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Hotel
powrót do forum serialu American Horror Story: Hotel

Pierwsze odcinki oglądałam równo z premierą, tak mnie one odrzuciły, że dopiero niedawno zdecydowałam się dokończyć i jest to chyba najlepszy sezon według mnie, z odcinka na odcinek zaczęłam coraz bardziej kochać hotel, te postacie, ten klimat i ta muzyka, no mistrzostwo. :)

ocenił(a) serial na 8
believe16

A Liz Taylor i Iris wygrały wszystko. :D

ocenił(a) serial na 10
believe16

Są boskie!!!!

ocenił(a) serial na 9
believe16

Zgadzam się z tym co napisałaś .

ocenił(a) serial na 6
believe16

Miałem teraz podobnie. Do 8 odcinka na bieżąco oglądałem i dopiero teraz dokończyłem resztę. Scena z Liz i Iris strzelających do Hrabiny przyprawiła mnie o ciary. Szkoda że wtedy nie zabiły jej ostatecznie.
Mam nadzieję, że z obecnym sezonem będzie podobnie. 4 odcinki już za nami (oglądającymi na bieżąco), a dla mnie i wszystkich znajomych oglądających AHS ten sezon jest wyjątkowo słaby. Liczę na poprawę i obiecane przez twórców odrzucenie formy dokumentu po 5 odcinku.

ocenił(a) serial na 8
Azash

Dokładnie, dla mnie jak na razie jest na poziomie Sabatu, ale mam nadzieję, że z odcinka na odcinek będzie coraz mniej przewidywalny. :P

ocenił(a) serial na 8
believe16

Miałam tak samo, odrzuciło mnie na parę miesięcy po 5 odcinku, za dużo seksu w połączeniu z brutalnością ala Saw, a za mało fabuły, ale potem się przełamałam dla genialnej Kathy Bates i Evana Petresa, uwielbiam gomezowatego Marcha, a sama historia się rozkręciła, teraz stawiałabym ten sezon na 3 miejscu zaraz po Asylum i 1 serii ;)

ocenił(a) serial na 8
AnitaBlake

Dokładnie, miałam tak samo, dla mnie jest chyba nawet na równi z 1 i 2 sezonem. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones