PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735470}
7,1 29 277
ocen
7,1 10 1 29277
5,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Hotel
powrót do forum serialu American Horror Story: Hotel

Lady GaGa

ocenił(a) serial na 7

Jestem po 6 odcinku i muszę przyznać, że nie byłam na początku przekonana do GaGi w AHS. W tym momencie bardzo się cieszę, że gra jedną z głównych ról i jestem bardzo miło zaskoczona jej umiejętnościami aktorskimi. Po 6 epizodzie jest zdecydowanie jedną z moich ulubionych postaci, cieszę się, że dane nam jest poznać ją z innej strony. Wygląda i sprawuje się świetnie, bardzo na plus. :)

PS Pewnie mnie zjecie, ale wcale mi nie brakuje Lange, chociaż uwielbiałam ją w poprzednich sezonach. Paulson też miała lepsze role, aczkolwiek jest świetna w tym co robi i mam wrażenie, że może zagrać wszystko :)

ojeju90

Mi Lange trochę brakuję. W pierwszych trzech sezonach była wręcz genialna, czwarty też ratowała, mimo, że w sumie w tamtym sezonie mało co mi się podobało. Co do Gagi, to dobrze się sprawuje jako kluczowa postać i ogromny plus, że nie stara się zastąpić swoją grą Jessici, jednak chętnie zobaczyłbym je razem w jakiejś scenie.

ocenił(a) serial na 7
Xardas11

Jak uwielbiam Lange i jej role w AHS, tak ucieszyłam się w sumie, że nowy sezon pozwoli rozwinąć się innym aktorom. Problem z jej poprzednimi rolami nie tkwił w niej samej. Wcielenie się w każdą kolejną postać nie wymagało od niej niczego nowego, wszystkie kobiety, które grała, miały podobny schemat. Dla porównania - Sarah Paulson zaskakuje za każdym razem i może nam się pokazywać w różnych wcieleniach, co jest świetne. Lange jest boska, ale radujmy się innymi utalentowanymi aktorami :D

ocenił(a) serial na 8
ojeju90

Gaga w tym sezonie jest genialna :) Przed AHS nie uważałem jej za osobę atrakcyjną, a w serialu no po prostu jest przecudowna! Do tego jej gra aktorska ogromnie mnie zaskoczyła, niektórzy mówią, że drewno, ale jej rola tego wymaga. Gra Hrabinę, więc nie powinna szarżować; jej rola jest dobrze wyważona, w momentach gdy musi pokazać emocje świetnie je oddaje, np w scenie, gdy dowiaduje się o zdradzie Ramony. Jednak gdybym miał wybierać pomiędzy Jessiką a Gagą, wybrałbym Jessikę :)

ocenił(a) serial na 7
Emmist

Nie no, ciężko porównywać GaGę do Lange, to całkowicie inny poziom. Co do emocji u GaGi - wg mnie właśnie jest mega! Ona jest jako Hrabina taka surowa i opanowana, ale w ostatnim odcinku po wejściu do pokoju 33? Był strach, były łzy i szok, bardzo fajnie zagrane.

ojeju90

Zacznijmy od tego, że Gaga nie jest zawodową aktorką, więc nie ma startu do Lange czy innych gwiazd jej pokroju, grających w serialu. A jak się okazuje, wypada lepiej niż większość postaci granych przez zawodowych aktorów z długoletnim stażem.

ocenił(a) serial na 7
Xardas11

Zgadzam się całkowicie :)

ocenił(a) serial na 6
ojeju90

Również uważam, że naprawdę daję radę i bardzo pasuje do swojej roli. Ogląda mi się ją z przyjemnością.

ojeju90

no bez przesady. a co ona tam takiego zagrała? parę min i to wszystko. co innego sceny erotyczne, fakt - jest w tym dobra. aktorsko to lepiej jej wychodzi już granie w teledyskach.

marcino55555

rozumiem, że może ci się nie podobać jej gra, ale po co kopiować tę samą wypowiedź z innego tematu?

Xardas11

nie chciało mi się pisać :-)

ojeju90

Ja podobnie podeszłam do tego bez entuzjazmu; widząc zapowiedzi, że zagra w tym sezonie, pomyślałam: a tam jakaś brzydka Lady Gaga w sukni z mięsa, będzie sezon kiepski jak 2 poprzednie, ściągają znaną twarz na zapchajdziurę... a tu miła niespodzianka - gra super swobodnie, ani jej oko nie drgnie, a do tego patrzenie na nią jest prawdziwą przyjemnością. Okazuje się mieć bardzo "plastyczną" twarz - w zależności od makijażu (i fryzury, ale to w mniejszym stopniu) wygląda w różnych scenach zupełnie inaczej, od dość brzydkiej przez przeciętną do zachwycającej i delikatnej.
Dopiero teraz rozumiem dlaczego w realu ma takiego przystojnego faceta :)

ojeju90

Nie spodziewalem sie ze Gaga az tak bardzo mi sie spodoba w AHS. Jest swietna i bardzo dobrze sie ja oglada. Mialem obawy ze po swietnych ale juz troche nudnych kreacjach Jessiki Lange, Gaga wypadnie bardzo blado i niezapelni ani troche pustki po Lange. Bardzo sie mylilem. Nie porownujac oczywiscie obu pan (w koncu Lange to wielka aktorka) Gaga spisuje sie swietnie. Nie brakuje mi Jessiki. Postac Hrabiny bardzo mi sie podoba.

ojeju90

A ja z kolei nigdy nie zrozumiem tych zachwytów nad nią. Od początku mega mnie irytowała, do tego przez te jasne brwi wyglądała jak straszydło, może się mylę ale Hrabina mnie osobiście się kojarzy z kimś pięknym i dostojnym, a ona na pewno taka nie była. Najfajniejszy moment w serialu kiedy myślałam że nie powróci, bo w końcu ją zabili, niestety się zawiodłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones