PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735470}
7,1 29 309
ocen
7,1 10 1 29309
5,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Hotel
powrót do forum serialu American Horror Story: Hotel

Niedokończone wątki

ocenił(a) serial na 10

Co sie stało z dzieckiem hrabiny? Kim była postać uwięziona w materacu? Co sie stało z resztą dzieci hrabiny po wyniesieniu ich z tego pokoju? Wstawka z Queenie nie miała sensu i nie była potrzebna. Brakowało mi wyjaśnienia nienawiści Donovana do jego matki. Poza tym dlaczego Sally wróciła jako duch, skoro została wypchnięta za okno,poza hotel?

_wiiktoria

Sally powróciła, bo zmarła na terenie hotelu tylko na zewnątrz tak samo Donovan..

ocenił(a) serial na 7
_lilka_

Donovan zmarł poza ogrodzeniem hotelu i nie był duchem w Cortezie. A Sally zmarła poza budynkiem, ale na terenie hotelu

ocenił(a) serial na 7
_wiiktoria

"Co się stało z resztą dzieci hrabiny po wyniesieniu ich z tego pokoju? "

Nie wiem czy masz na myśli te "wampirze" dzieci z tych trumien? Jeśli tak to z tego co pamiętam była ich 4.
Holden - wiadomo, sprawa rozwiązana.
Dziewczynka Ren - wbiegła pod auto i umarła.
I pozostała dwójka - oddały Swoją krew hrabinie, która po postrzale musiała odzyskać siły.

Temat już trochę stary, z przed kilku miesięcy, ale myślę że nie zaszkodzi odpowiedzieć :D
Też bym z chęcią się dowiedziała co jest przyczyną tak ogromnej nienawiści Donavana w stosunku do Jego matki, więc mam nadzieje że może jeszcze ktoś odpowie..

ocenił(a) serial na 10
emiitom

mam na myśli Bartholomew, ale myśle,że hrabina nadal trzymała go w pokoju 33

ocenił(a) serial na 10
_wiiktoria

Postać uwięziona w materacu w absolutnie pierwszej scenie? Na początku drugiego odcinka leży już na dnie zsypu. Przyjrzyjcie się, leży tam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones