PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735470}
7,1 29 286
ocen
7,1 10 1 29286
5,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Hotel
powrót do forum serialu American Horror Story: Hotel

Wiadomo już, ze Gaga podpisała kontrakt na 3 sezony. Hotel będzie opierał się na tematach satanizmu, Gaga będzie dziedziczką hotelu, do którego będą przyjeżdżać goscie. Młoda właścicielka będzie pozwalać im odprawiać różne obrzędy za opłatą, a podczas jednego z nich któryś z gości zostanie opentany przez złe siły. Jassica także pojawi sie, podobno w pierwszym i ostatnim odcinu, jako starsza już Gaga w retrospekcjach z przeszłości.

andziaww12

Jessica powiedziała że AHS to dla niej już przeszłość, więc wątpię że pojawi się jeszcze w jakimkolwiek odcinku.

ocenił(a) serial na 7
andziaww12

Taa ? Serio ? Skąd to info ? Przecież Lange już na 100% nie będzie grała w AHS .

użytkownik usunięty
sebek1654

Jest info że Jessici nie będzie w nowym sezonie.

andziaww12

Bez obrazy ale Gaga to by się bardziej to Freak Show nadawała xD Bez obrazy dla fanów, ale mówię tu tylko o jej wyglądzie i strojach...
No i szkoda, bo to już potwierdzone że Lange nie będzie na 100%, a bez niej AHS to nie to samo :c

blloggerma020

Nic dodać nic ująć. Pomyliła sezony.

blloggerma020

Nie bój się do satanizmu tez pasuje ;)

filmowy_laufer

Haha no też prawda xD Ale Gaga wypisz, wymaluj ideał do AHS :D

blloggerma020

Bardzo lubię jej wizerunek (tak dziwne), a teraz jeszcze będzie w AHS, nie mogę się doczekać. Premiera będzie w październiku?

filmowy_laufer

Mimo że nie słucham popu, lubię kilka jej piosenek i ogólnie jej postać, ale wydaje mi się, że umieszczenie jej w serialu to próba ratowania tonącej gwiazdy, bo ostatnio coś niewiele o Gadze było słychać. Poza tym, mam wątpliwości co do jej talentu aktorskiego...

martis999

Pewnie będzię trochę w niej drewna, ale urok osobisty pewnie to zamaskuje ;)

A jak juz jesteśmy w temacie to które piosenki najbardziej lubisz? Moje to: Poker Face, Bad Romance, Marry the Night i The Edge of Glory

filmowy_laufer

No może jak jej dzadzą odpowiednią postać to nie będzie tak źle xD Myślę, że Dancing in the dark, Edge of Glory, Telephone i Born this way ;)

ocenił(a) serial na 5
martis999

cóż... śpiewanie na gali Oskarowej, otrzymanie od Songwriters Hall of Fame nagrody w kategorii Współczesna ikona, zostanie twarzą Versace oraz co najważniejsze nagranie płyty z Tonym Bennetem (która zadebiutował na pierwszym miejscu Billboardu) i otrzymanie za nią nagrody Grammy (a mówię tylko o drugiej połowie 2014 i 2o15 roku), faktycznie świadczy o "próbie ratowania tonącej gwiazdy" :)
ps. polecam zobaczyć koncert Stinga (taki sobie piosenkarz co zaprosił na występ z okazji swych 60 urodzin byle kogo), aby zobaczyć jak potrafi śpiewać :)
można Jej nie lubić, ale szanować by się Ją przydało :)

a na marginesie przyłączam się do jęku-bez Lange to nie to. i od 3 sezonu to już w sumie też nie to :/

ocenił(a) serial na 8
tien_joujou

zgadzam sie...fanka nie jestem moze ze 3 piosenki znam ale dziewczyna wniosła jakis powiew świeżości do popu, a jej dziwny wizerunek jejst moim zdaniem zaletom... to co nie wypadapiekarzowi czy lekarzowi artyscie działa na plus , artysta ma prawo byc ekscentryczny bo to częsc jego zawodu

ocenił(a) serial na 3
martis999

osobiście za Gagą nie przepadam, ale uważam że jej postać może wprowadzić do AHS nutkę tajemniczości, co korzystnie wpłynie na nowy sezon. Z resztą, okaże się w październiku! Nie mogę się doczekać :)

ocenił(a) serial na 7
andziaww12

A czy wiadomo może, czy T.Farmiga zagra?

andziaww12

Kathy Bates pojawi się w 5 sezonie. Potwierdzone info.

andziaww12

http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/american-horror-story-hotel-kathy-787 282

andziaww12

Hotel kojarzy mi sie z Dziecko Rosemary

andziaww12

Bez Jess to już nie będzie to samo chyba...

sentia

Nie będzie ale grunt, że wogóle powstanie. Po za tym reszta aktorów to bardzo dobre osobowości.
Choć poprzedni sezon nie przypadł mi do gustu to niecierpliwie czekam na 5 odsłone :D

grazig

Jak dla mnie najgorszy był drugi... A najbardziej podobał mi się pierwszy.

sentia

Pierwszy rewelacja :)

grazig

najlepszy:)

ocenił(a) serial na 7
sentia

W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja ,że być może pojawi się Jessica Lange.

andziaww12

chciałabym Taisse :( ważne że będzie Evan i mam nadzieje że Sarah. Co do Jessici wydaje mi się że bedzie choć na chwile :D

andziaww12

http://www.ew.com/article/2015/07/22/american-horror-story-hotel-lily-rabe :)

ocenił(a) serial na 10
andziaww12

Szkoda, że nie będzie Jessici :( Ona jest najlepsza ze wszystkich sezonów...

ocenił(a) serial na 10
john_sat

Pojawi się w jednym odcinku prawdopodobnie.

ocenił(a) serial na 10
Kazuhaki

Błagam, niech tak się stanie...

ocenił(a) serial na 8
andziaww12

Premiera 7 października.

andziaww12

Satanizm? Nic dziwnego. W końcu to marionetka Illuminatów :)

ocenił(a) serial na 10
Pawuloniasty

Naoglądałeś się za dużo Youtuba :) poczytaj sobie, kim tak na serio byli iluminaci, którzy pierwotnie nie mieli żadnego związku z satanizmem.

ocenił(a) serial na 7
andziaww12

http://www.ew.com/article/2015/08/21/exclusive-new-ahs-hotel-teasers?sf12235569= 1

andziaww12

Tylko nie Lady Gaga. Obym przełamała swoją niechęć do niej i obejrzała 5 sezon...

ocenił(a) serial na 8
andziaww12

Kurcze, ale przecież z Gagi aktorka raczej marna. Lange chociaż umiała grać. Jestem zmartwiona, ale zobaczymy.

Lellandra

Komentarze typu "z Gagi aktorka raczej marna, Lange chociaż umiała grać" są niezbyt sprawiedliwe. Po pierwsze informacje z newsa nie są prawdziwe. Po drugie, Jessica odeszła sama, nie została wygryziona przez Gagę. Sama Gaga nie chciała grać nawet głównej roli, tylko mały epizodzik. Skoro Murphy stwierdził, że się nadaje do odegrania najważniejszej postaci to raczej marną aktorką raczej nie jest. Z resztą, wystarczy obejrzeć 2 pierwsze odcinki, żeby się przekonać. Szkoda, że wiele osób krytykuje ją na starcie, nie zagłębiając się w jej grę aktorską, która (jak na kogoś, kto debiutuje, bez większego doświadczenia) jest naprawdę świetna. Wiadomo, że Jessica ma wyjątkowy talent i bez niej AHS dużo traci, ale to nie znaczy, że nie da się wypełnić dziury, jaką po sobie zostawiła. Gaga sprawdza się w tej roli, a co najważniejsze, nie próbuje zastępować Lange ani jej imitować.

ocenił(a) serial na 8
Xardas11

Nie czytałam żadnych newsów. :) Moja wypowiedź nie była atakiem na Panią Gagę, a jedynie stwierdzeniem faktu. Nie wynika to z niechęci do osoby Gagi, ani sympatii do Lange (której btw też już miałam nieco dość). Lady Gaga jest piosenkarką i dobrej aktorki raczej z niej nie będzie. Na pewno mieli do dyspozycji mnóstwo zdolnych aktorek.
Obejrzałam sobie dziś dwa odcinki i jak dla mnie Lady Gaga gra kamienną twarzą. Mnie osobiście nie porywa, ale też nie irytuje póki co. A to też można nazwać pewnego rodzaju sukcesem. :P

Lellandra

Bo ta postać taka właśnie ma być. Zimna, wyrachowana, bezwzględna, upiornie spokojna. Kamienną twarzą też bym jej nie nazwał, bo mimiką bardzo dużo pracuje. Jest powściągliwa w emocjach, ale uważam, że trudniej zagrać taką powściągliwość niż nadmierną ekspresję. Dajmy się jej wykazać, dopiero oceniajmy :)

Lellandra

"Lady Gaga jest piosenkarką i dobrej aktorki raczej z niej nie będzie." Z tego co pamiętam to Jessica Lange pracowała jako modelka i właśnie dzięki temu dostała propozycję zagrania w remake'u King Konga.

ocenił(a) serial na 8
Izydora84

Grając w AHS Lange miała już duże doświadczenie aktorskie. Nie oceniam King Konga przecież.
Jeżeli Gaga faktycznie zdecyduje się na poświęcenie się aktorstwu to może za kilka, kilkanaście lat coś niej będzie. I to jeszcze zależy od talentu i włożonej w to pracy. Ja póki co nie kupuje jej i tyle. Nie jestem tak zacięta by mówić, że nigdy nie zmienię zdania.

Lellandra

Co więcej wielka fala krytyki spadła na ten film (King Kong) i przez trzy kolejne lata Lange nie mogła dostać żadnej roli.

ocenił(a) serial na 8
Lellandra

oj powiem Ci, że przesadzasz. Ja nie przepadam za muzyką Lady Gagi jak i za jej osobą, ale potrafię zauważyć masę pozytywnych aspektów w jej grze aktorskiej, jak na moje bardzo ładnie wpasowała się w klimat AHS i gra na razie mega ciekawą postać. zobaczymy co będzie dalej

ocenił(a) serial na 8
prowned

Nie to, że się czepiam, ale takie mam odczucie. :P

Lellandra

Dla mnie samo założenie, że jak ktoś jest piosenkarką, to nie może być dobrą aktorką, jest trochę krzywe. Uprzedzasz się i tyle.
Jasne, ciężko przy pierwszej poważniejszej roli przeskoczyć aktorkę z wieloletnim doświadczeniem, która z niejednego reżyserskiego pieca już chleb jadła, ale bycie wybitnym aktorem to nie jest coś, z czym trzeba się urodzić (na zasadzie "albo rodzisz się drewnem, albo oskarowym aktorem"), ale raczej coś, czego się można wyuczyć na drodze ćwiczeń.
Oczywiście aby efekt tych ćwiczeń był spektakularny, trzeba mieć też pewne predyspozycje do zawodu, ale śmiem twierdzić, że predyspozycje do aktorzenia to akurat Gaga ma naprawdę niezłe - mimo debiutu nie odstaje poziomem aktorstwa od bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek, i stwierdzam to całkowicie obiektywnie z perspektywy osoby, która dopiero dzisiaj jorgnęła się, że rolę hrabiny gra właśnie Lady Gaga...

Lellandra

Hm, jak dla mnie jest rewelacyjna. Ta kamienna mimika, urok. W AHS bardzo przypomina mi Marilyn Mansona swoim wizerunkiem - tacy mroczni, całkowicie odbiegający od dzisiejszego kanonu piękna. A jednak mają w sobie tyle magnetyzmu. Szczególnie zapadła mi scena w pamięć z pierwszego odcinka, ta mini orgia. Zdecydowanie IMO aktorstwo wychodzi jej lepiej niż śpiewanie. Chociaż może to za śmiałe stwierdzenie, bo nie widziałam jej w innych rolach, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w takich zwykłych, bardziej dramatycznych by poległa.

andziaww12

O Boże ...

ocenił(a) serial na 8
andziaww12

Jak na 3 sezony skoro 6 sezon będzie ostatnim? Jessica w dodatku w pewnym wywiadzie przyznała, że gdyby reżyser dał jej możliwość zagrania w paru odcinkach 6 sezonu, od razu by się zgodziła.

ballo_a

Nie mam pojęcia skąd ta informacja, że 6 sezon będzie ostatnim. Na zagranicznych serwisach pojawia się informacja że AHS dostało 6 sezon, ale nie ma wzmianki o tym, że będzie to ostatnia odsłona.

ocenił(a) serial na 8
jacob_filmweb

http://www.filmweb.pl/news/American+Horror+Story+po+raz+sz%C3%B3sty+i+ostatni-11 4400
a stąd ta informacja :)

ballo_a

Brednie. Wystarczy wejść na oficjalny profil AHS na fb, Vanity Fair czy inne zagraniczne portale. Nie ma mowy o tym że szósty sezon będzie ostatni. Szef FX jest zachwycony z oglądalności i sam Ryan Murphy powiedział, że serial będzie trwał jeszcze przez dobre 3 sezony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones