PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735470}
7,1 29 286
ocen
7,1 10 1 29286
5,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Hotel
powrót do forum serialu American Horror Story: Hotel

Jak po obejrzeniu jednego odcinka można ocenić cały sezon... :D

Zuza88

Pierwszy odcinek był zaje..sty zobaczymy dalej

Zuza88

Ja tak samo xd Ja tylko zaznaczyłem, że obejrzany, ale bez oceny :)

filmowy_laufer

I prawidłowo!
Został wyemitowany jeden odcinek, a już oceniają na 2, 3, 7, a nawet 10...

Zuza88

Albo piszą: "Ten sezon jest okropny"

filmowy_laufer

Tak. :D
A w każdym Pilocie AHS dostajemy mnóstwo wątków, nigdy nie wiadomo o co chodzi i kto kim jest.

ocenił(a) serial na 8
Zuza88

Przecież ocenę można zmienić z biegiem sezonu xD

ocenił(a) serial na 2
BozekVooDoo

Przychylę się do tego zdania. Tak, nierozsądnie, ale oceniłam po jednym odcinku...i może z czasem zmienię. A dlaczego? Bo po każdym odcinku pilotażowym kolejnych serii (mimo, że sezon 1 jest dla mnie najlepszy, może też dlatego, że porusza najbardziej lubianą przeze mnie tematykę), nie mogłam doczekać się kolejnych wątków, ten serial po prostu uzależniał. A po obejrzeniu tego...nic, obrzydzenie, poczucie, że pewna granica została przekroczona. Oczywiście obejrzę całość sezonu i wtedy wystawię ostateczną ocenę (nawet nie...czasem po pół roku wracam i zastanawiam się np. jak mogłam dać wysoką notę dla filmu, którego już nie pamiętam...). Ale na chwilę obecną jest to dla mnie najgorsza z serii.

ocenił(a) serial na 10
Zuza88

Poza tym, gdy ktoś jest wielkim fanem serii to trudno być obiektywnym.

Kazuhaki

Chyba zależy od chęci. ;)
Ja uwielbiam pierwszy i drugi sezon, trzeciego nie lubię, czwarty był średni, a Hotel... jeszcze nie mam zdania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones