PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735470}
7,1 29 309
ocen
7,1 10 1 29309
5,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Hotel
powrót do forum serialu American Horror Story: Hotel

Witam, pewnie większość z was odpowie na to pytanie "sezon 2" aczkolwiek chciałbym przeczytać wasze uzasadnienia dlaczego taki a nie inny sezon.
Ja osobiście najbardziej lubie sezon 1, może dlatego, że "pierworodny" może dlatego, że urzekła mnie jego fabuła albo poprostu motyw psychopaty tate'a był czymś genialny w moim odczuciu :3 A jak to jest u was ?

Sushiet

1 i 4...

Sushiet

2 & 4.

Sushiet

Drugi miał ten klimat horroru. Mroczny psychiatryk, zakonnice, opętanie, eksperymenty na ludzkim ciele, kosmici, poligamia czy lesbijki, to te motywy, które zbudowały ten sezon.

Ewentualnie jeszcze czwarty. Dziwadła, klaun też trochę klimacik był :)

filmowy_laufer

Przynajmiej jedna osoba odpowiedziała na moje pytanie całkowicie :)

ocenił(a) serial na 1
filmowy_laufer

Też drugi. Może dlatego, że zaczęłam przygodę od własnie tego. Psychiatryk, a jeszcze zakonnice. I doktor. I Lange. Mmm. Pierwszy jakoś do mnie nie przemówił, w trzecim czegoś mi brakowało... cyrków to ja nie lubię, zupełnie nie moja bajka. 5 za to mnie zniesmaczył.. a szkoda.

ocenił(a) serial na 9
Sushiet

Kolejno: 2, 3, 4, 1.

ocenił(a) serial na 8
Sushiet

2 > 3 > 1 > 4

Sushiet

2 i 4 za klimat i grę aktorska

ocenił(a) serial na 8
Sushiet

Nie mogę się zdecydować pomiędzy pierwszym a drugim, pierwszy miał w sobie to coś, nie wiem, był taki... ciepły? Za to drugi miał bardzo dużo ciekawych wątków i był dla starszych widzów, zawsze się nad tym zastanawiam i nie mogę wybrać. Trzeci był ok, ale myślę, że bardziej taki 'nastolatkowy', a czwarty był bardzo przygnębiający i według mnie może nie najgorzej zrobiony bo pomysł i wykonanie fajne, ale był ciężki do oglądania.

ocenił(a) serial na 10
Sushiet

2 > 1 > 3 > 5 > 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones