PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735470}
7,1 29 277
ocen
7,1 10 1 29277
5,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Hotel
powrót do forum serialu American Horror Story: Hotel

Zaj...bisty ten Hotel

ocenił(a) serial na 8

Pisząc komentarz jestem tylko po obejrzeniu Asylum (2) i właśnie Hotel (5) i choć Asylum wspominam dobrze to jednak, podkreślam jak dla mnie, Hotel zdecydowanie lepszy. Hotel jest znacznie krwawszy i straszniejszy według mnie. O wiele bardziej odpowiada mi ten rodzaj strachu niż ten przedstawiony w Asylum. Polecam każdemu kto lubi krwawe jatki, piękne kobiety, zaskakujące, czasem przerażające sceny oraz dużą dozę perwersji i seksu. Jeśli ogólnie Asylum jest uznane przez większość społeczności za najlepszą część (ja uważam że Hotel jest najlepszy) to nie wiem czy ma w ogóle sens oglądać 1,3 i 4. Choć po fajnej 2 i jeszcze lepszej 5 z ciekawości będę musiał zobaczyć, a nóż coś, jakimś cudem przebije te dwie części, choć oczywiście sam w to nie wierzę. 2 i 5 polecam każdemu.

eliot84

1 była najlepsza moim zdaniem :)

sentia

Też uważam, że 1 najlepszy a co dziwniejsze 2 był momnajgorszyim zdaniem najgorszy, nudny i wgl mi sie nie podobał... nawet nie bylam w stanie obejrzeć ostatnich odcinków...

eliot84

Jak już obejrzałeś 2 i 5, to obejrzyj 1. 3 możesz sobie odpuścić, 4 dla zabicia czasu jest ok. Mi się każdy sezon dobrze oglądało, ale nie wszyscy podzielają moje zdanie i pewnie z tobą będzie podobnie :)

ocenił(a) serial na 8
eliot84

ja obejrzałam tylko 2, 1 i 5 (w tej kolejności) i nie polecam 1. jest zdecydowanie gorszy od pozostałych i myślę, że jeśli zacząłeś od 2, to 1 Ci się niespecjalnie spodoba.

ocenił(a) serial na 9
eliot84

Ja zobaczyłam 3 jako pierwszy i bardzo mi się podobał, nie lubię jak film za bardzo starszy, wile się skupić na wciągającej fabule, teraz zaczynam własne hotel i mam nadzieje, ze będzie równie dobry co trzeci, juz wiem, że mój ulubiony hah :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones