American Horror Story: Hotel
powrót do forum 5 sezonu

Żenujący. Jak producent podnieca się takim niczym, które zrobiło karierę czymś innym niż talentem (i raczej nie sądzę, żeby było to łóżko, bo za szpetna ta baba), to mógłby zrobić osobny sezon o koszmarze aktorskim i kreacyjnym tej odpychającej osoby. Takie dno, to ta lejdi Zniewaga może sobie robić w teledyskach. AHS został skażony. Sezon "Motel" został zmasakrowany.
Obejrzałam wszystkie sezony aż do 6-stego i ten nadaje się co najwyżej dla nastoletnich fanek zmierzchu, które tną sobie nadgarstki, a później chwalą się tym koleżankom w szkole.
Jedyna postać, która jako tako podnosi wartość tego sezonu, to detektyw. Reszta to nędza i straszna nuda.
I jeszcze to pitolenie o tych dzieciakach...
Za dużo krwi, bezsensownej przemocy i bezsensu - wszystko bez smaku.

Spoiler:
Najlepsze 2 momenty sezonu to - zakończenie związane z detektywem i oczywiście zastrzelenie tej durnej hrabiny - szkoda, że tak mało widowiskowo (Jessicy Lange jakoś producenci mniej oszczędzali w niektórych scenach, a tu niemal modlenie się do takiego byle czego).
Nie wiem jakim cudem obejrzałam ten sezon kilka lat temu. Wczoraj próbowałam ponownie z osobą, która widziała to pierwszy raz i nawet nie dotrwaliśmy do połowy 1 odcinka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones