American Horror Story: Oczekiwanie
powrót do forum 12 sezonu

To nie ma sensu. Serial kończy się na 5 odcinku i nic nie wiadomo. W filmwebie info o 7. Gdzie są kolejne dwa?

Magdalena_R_filmweb

Ze względu na strajk SAG-AFTRA (zakończony już, na szczęście) sezon musiał zostać podzielony na dwie części. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery kolejnej części, ale najbardziej realna jest druga połowa 2024 roku. Szkoda, że nie poczekali z wypuszczeniem całego sezonu w przyszłym roku...

ocenił(a) serial na 5
buksz_pan

wielka dziękówa za wyjaśnienie. To jakaś totalnie poje.b.a.n.a akcja. Większość seriali zawieszają, czasem nawet kasują, a tutaj mają zaledwie 5 odcinków i już wypuszczają, a jeszcze Disney pisze, że "pełen sezon dostępny". To mogli chociaż tego Daredevila kilka odcinków już wypuścić.

ocenił(a) serial na 3
RipRoy

Od dziś druga część co środę na Disney+

buksz_pan

12. sezon "American Horror Story" o podtytule "Oczekiwanie" powróci 3 kwietnia z 2. częścią. Niestety jest to na razie tylko amerykańska data premiery – nie wiadomo, z jakim opóźnieniem nowe odcinki pokaże Disney+ w Polsce

mrcherry26

Już jest na stronie Disney+ że premiera 6 odc będzie 10.04

Magdalena_R_filmweb

Dzięki za temat, właśnie też wpadłam tu żeby się dowiedzieć.

ocenił(a) serial na 1
Magdalena_R_filmweb

Niech już lepiej tego g**** nie kończą, najgorszy sezon jak do tej pory.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mrcherry26

Czyli który masz na myśli?

komarrek27

American Horror Story: NYC 2022

mrcherry26

Jeszcze nie oglądałem 11 ale komentarze nie zachęcają.

adrian226es

No niestety, zgadzam się….

ocenił(a) serial na 5
Magdalena_R_filmweb

Dalej nie ogarniam. Na Filmweb twierdzą, że 9 odcinek jest na dostępny od wczoraj, a na Disney+ jest ich 8... Ile odcinków ma mieć w końcu ten sezon?

ocenił(a) serial na 5
ja0lek

9 jest ostatni ale w Polsce dopiero za tydzień. Na zagranicznych serwerach już śmiga finał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones