PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711437}
7,2 1 065
ocen
7,2 10 1 1065
American Odyssey
powrót do forum serialu American Odyssey

Serial jest naprawdę dobry, ale niekiedy głupota bohaterów jest niestety porażająca. Ot taki Peter, facet jeśli dobrze zrozumiałem był kiedyś prokuratorem generalnym więc chyba wie że kluczowe dowody takie jak dziennik tego operatora dronów należy jakoś zabezpieczyć. A tymczasem wozi sobie te papiery jakby nigdy nic przy sobie i daje sobie ukraść pierwszej lepszej bandzie spod ciemnej gwiazdy. Podobnie ten ,,aktywistów,, (nie pamiętam imienia), ten z kolei ma taką wadę że chyba za bardzo ufa ludzią i dostaje za to po głowie. W sumie mimo tych glupotek serial jest naprawdę dobry, milion razy lepszy niż czwarty sezon Homeland,i nie nudzi póki co.

WOLVERINE55

Porównaj S01E03 American Odyssey z S01E03 Homeland.

WOLVERINE55

Jak dla mnie American Odyssey miał potencjał, którego nie wykorzystał. Zapowiadało się na durgi Homeland, ale z nadziei nici.
Pierwsze trzy sezony Homeland to prawdziwy majstersztyk, kolejne dwa sezony licząc z trwającym piątym - na tyle dobre, na ile mogły być dobre bez Rudego;) także mimo wszystko szacun:)
Amercian Odyssey mam wrażenie jest conajmniej klasę niżej, może jest skierowany do mniej wymagającej albo młodszej publiki, która nie wyłapuje tych wszystkich gaf, truizmów, żenujących pobudek kierujących bohaterami, albo mało realnych wydarzeń/okoliczności itp.Pomijam już ciężką do polubienia postać głównej bohaterki, bo to może być zbyt subiektywna opinia.
Wolverine55 - znam Twoje wypowiedzi z forum o Homeland i zwykle [a nawet bardzo często] się z nimi zgadzam, zawsze masz trafne przemyślenia i imponuje mi tez Twoja wiedza o serialu, tymbardziej jestem głęboko zdziwiona i zaniepokojona, że Odyssey podoba Ci się bardziej niż np.Homeland 04 :-)

marinelle

Wolverine55 - pozdrawiam Cię i serio dzięki za obecność na forum Homeland, m.in. dzięki tobie jest co czytać i jak emocjonować się każdym kolejnym odcinkiem:)
A przy okazji - polecam serial Narcos, ofkors to zupełnie inny świat niż w Homeland, ale nadal bardzo rasowa produkcja, dobrze zagrana postać główna, fabuła ani na chwilę nie zwalniająca tempa i trzymająca równo wysoki poziom przez cały sezon 1. Sama przyjemność:)

ocenił(a) serial na 9
marinelle

No emocje nie te co kiedyś choć mi się piąty sezon podoba mimo niekiedy głupich scen(Quinn versus śmietnik).

ocenił(a) serial na 5
WOLVERINE55

Tego nie można porównywać do Homeland. To jest film dla nastolatków. Ogrom naiwności i głupoty bohaterów woła o pomstę do nieba. Aż jestem zły na siebie że to oglądam. Porównać to można ale chyba do serialu o wiedźminie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones