PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662580}

Amnesia

5,9 1 398
ocen
5,9 10 1 1398
Amnesia
powrót do forum serialu Amnesia

Beznadziejne

ocenił(a) serial na 3

Naprawdę nie wiem jak wytrwałam do końca. Zacznę od bohaterki. Heroine jej główne zalety...
no i tu zaczyna się problem, ponieważ ona wgl nie miała charakteru i było jej obojętne co się z
nią dzieje. Gdy znalazła pamiętnik nie próbowała nawet poszukać klucza lub w jakiś sposób go
otworzyć...
Rozumiem, że pamiętnik był dostosowany do świata, w którym żyła ale jednak mogłaby coś
robić, żeby rozwiązać tajemnicę. Pomysł na fabułę nie był zły jednak jakby na to nie spojrzeć
żaden odcinek nie wyjaśniał zaniknięcia jej pamięci dopiero na samym końcu dowiadujemy się
o co chodziło. Wystarczyłoby włączyć pierwszy odcinek i ostatni i już wiedzielibyśmy wszystko i nie
zmarnowalibyśmy niepotrzebnie czasu na oglądanie tego anime. Anime było na siłę ciągnięte
do 12 odc, jak już wyżej wspomniałam wszystko rozwiązuje się tylko w ostatnim odc. Reszta
odcinków jest po to, żebyśmy podziwiali Bishów i tak dalej. Jedyną zaletą tego anime jest
oprawa muzyczna, nie zapominając o ciekawym openingu. Jednak brak posiadania charakteru
był tak rażący, że tego anime nie umiałam ścierpieć. Czasem nawet darowałam sobie jeden
odc, bo wiedziałam, że nic nie wniesie. Tak wgl, może mi ktoś wyjaśnić o co chodziło, z tym, że
widziała sytuacje z przyszłości? Np rozmowa z Shinem.

Psycho_Lunatic

Oglądałam to anime już dawno temu a nie mogę znaleźć opisu wkraczającego poza kwestię z amnezją (czego w sumie domyśliłam się po tytule :P ). O czym to? Że tak zapytam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones