PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139841}

Animaniacy

Animaniacs
7,1 4 514
ocen
7,1 10 1 4514
7,5 6
ocen krytyków
Animaniacy
powrót do forum serialu Animaniacy

Niechaj tu się wpisuje. Ta bajka po prostu wymiata i kropka 10/10

Pechowiec

Jestem za. Niech przywrócą tą kreskówkę.

ocenił(a) serial na 10
carver_asot

jestem na tak aby ta kreskowka wrocila do tvnu :) niech nas bedzie miliony moze wtedy cos drgnie:D

ocenił(a) serial na 6
maglownik

Johny Bravo lepszy ;)

ocenił(a) serial na 10
Pechowiec

JA!

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><></////

Pechowiec

Nie ma co liczyć żeby puszyli to na TVN Ponieważ TVN udaję poważną stacje i nie puszają już żadnych Bajek i to od ilu lat.Prędzej Polsat choć też z nim nie wiadomo a wracając do TVN-u do niego nawet nie opłaca się listów pisać a ni na stronie z taką prośbą z skąd wiem ?? wiem stąd ze Fani Dragon Ball cały piszą listy itp do Tvn-u z prośbą żeby leciały odcinki DB i Tvn cały czas ma ich w dupie z animaniaki i innymi bajkami by było tak samo (Też jestem Fanem DB ale nie pisze listów z prośbą o puszenie odcinków bo wiem ze to gówno da) Pozdro

Ps:Nie wiem jak dzieciaki mogą oglądacz te dzisiejsze Bajki jak dla mnie to tandeta jak ich mało.Jak patrze jakie bajki moja młodsza siostra to mi się rzygacz chce

Kamiloonn

phahaha, nawet 3 lata temu tvn nie było poważną stacją, chyba że dla lemingów :D

ludzie, wy nie rozumiecie podstawowych praw ekonomii: jeśli coś się nie opłaca, lub jest zbyt duże ryzyko przyniesienia strat, to się w to nie wchodzi. Wyobraźcie sobie, że jesteście w zarządzie dużej stacji i nagle dostajecie jakąś tam prośbę o program. Wasi specjaliści robią badania i okazuje sie, że tego programu chce tylko ~10 000 osób. To kto normalny zdejmie popularny poranny program na rzecz jakiejś tam grupki ludzi którzy z sentymentu chcą jakąś tam starą bajeczkę?

ocenił(a) serial na 10
MegaSzczota

To jakim cudem do Czwórki wróciła Czarodziejka z Księżyca?

ser_plesniowy

żadnym cudem

albo błąd marketingowy albo po prostu im się to opłacało (?) i zarobili na tym

ocenił(a) serial na 10
Pechowiec

Myslę że prędzej do Boomerangu trafi, bo Boomerang to archiwum CNu ;]

ocenił(a) serial na 10
Pechowiec

jestem na tak !! ;) Animaniacy come back

ocenił(a) serial na 10
Pechowiec

Ja też. JESTEM ZA! Animaniacs come back! :-)

Lulamei

Od marca animaniacy wracają do TV PULS!
ciekawe czy po latach też będą tak śmieszni :)

użytkownik usunięty
dezerter

Ech, cudownie :P Tv Puls czyli reklamy co pięć minut :p

A co do Animaniaków, kiedyś byłam tym zachwycona, za to teraz jakoś mniej mnie bawi... Starzeję się :)

ocenił(a) serial na 10
dezerter

nie wracają, będzie tylko film "Życzenie Wakko".

ser_plesniowy

świetny film, fajnie by było jakby wrócili. zawsze jak byłam mała to wiecznie to oglądałam i chociaż nie rozumiałam niektórych żartów, to i tak się śmiałam ;d

Pechowiec

Kto ostatni emitował Animaniaków? Nie wiem... Skoro listy o przywrócenie na antene nic nie dają, moze jakies prosby o wydanie chociaz malego nakladu na DVD. Sam bym kupił!

ocenił(a) serial na 8
spratus

Elmirka wymiatała:)

giovanni50

ja też jestem za

ocenił(a) serial na 10
Pechowiec

ja też jestem

ocenił(a) serial na 8
Raven_2

me too :)

ocenił(a) serial na 10
angeeelka

i ja też jestem za

ocenił(a) serial na 9
Pechowiec

jasne że jestem za :)
ten serial był naprawdę super - i dzisiejszym dzieciom przydała by się jakaś odmiana - teraz nie ma prawie żadnych bajek tego typu , tylko ,, Przygody Animków '' i to jeszcze z lektorem :\

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones