PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235437}
5,2 641
ocen
5,2 10 1 641
Anioł Stróż
powrót do forum serialu Anioł Stróż

Chodziłam z nią do jednego szkoły, a jej matka uczyła mnie biologii ;] Hehe, nigdy bym nie pomyślała, że Zuźka sie tak wybije ;)

meell

Nie ma sie czym chwalic. Jej matka tez mnie uczyla biologi i jest slabym nauczycielem zamiast uczyc to przezywa sukcesy córki. Nie musiałęm ogladac tego serialu a znam kazdy odcinek i historie z zakulis dramat.

Drix

Dokładnie! Zgadzam się z Tobą w 100 %. Jej matka ciągle chwali swoją córkę i mówi nam w jakim programie telewizyjnym ona własnie będzie występować. Albo czasami Zuzia dzwoni do swojej mamy w trakcie lekcji. :P

meell

wiesz co Ci powiem ... jestes ZAŁOSNA ! jej Mama moze i czasem cos o niej mowi ale wiecie co ma za co ... powinna byc dumna z takiej córki jak Zuzia !! mnie osobiscie sie jeszcze nigdy nie przydarzylo zeby gadalam w srodku lekcji przez telefon Z KIM KOLWIEK !! szanuje bardzo Pania Madejska i jest SUPER NAUCZYCIELKA nie tylko Biologi ale i ZYCIA !! najlepsza nauczycielka jaka znam !!

meell

czy wam sie cos nie pomylilo pani Madejska jestbardzo dobrym nauczycielem i nikt nie ma prawa jej besztac na forum:/
to jej sprawa jak prowadzi lekcje:/a moze poprostu zazdroscicie Zuzie
to ze potrafi skorzystac z zycia??zastanowcie sie co piszecie bo jestescie zalosne


PANI MADEJSKA IT'S THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drix

Kazda RoDzic PrzeZywa SukCesY swoJego dzIEcKa JakBys Byl ChoDz Na tYle MadrY i DobRy cO zUzIa PewNIe i TwoJa MaMa Tez By PrzeZywaŁa ... moze troche przesadzilam ale nie lubie jak ktos obraza Pania Madejska bo to naprawde NAJLEPSZY NAUCZYCIEL jakiego ZNAM ...!

bronx1

Zgadzam sie z Toba ja tez bardzo lubie pania Madejska ona potrafic odkryc w czlowieku jego prawdziwe ja.Pnia madejska zyje troszke dluzej na tym swiecie i zna sie na ludziach.To ze sie pochwali czasem corka to niec zlego bo prynajmniej ma sie kim chwalic wychowala corke na ludzi wiec nie macie prawa jej besztac zalosne zazdrosnice:/

pozdro dla PANI MADEJSKIEJ:*:*:*:*

ocenił(a) serial na 8
meell

Nie znam Zuzki osobiście, ale miałam tą samą nauczycielkę wokalu co ona. No normalnie chyba na każdej lekcji chwaliła się wyczynami swojej zdolnej uczennicy.

meell

Kłamstwo to najpodlejsze zachowanie gatunku ludzkiego.!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 1
meell

Nie znam p.Madejskiej, ale chyba właśnie ją poznałem. Mamy 4 wpisy o bardzo podobnej treści jeden po drugim co kilka minut:

bronx1 - 5 kwietnia 2007 8:51
LOLAG13 - 5 kwietnia 2007 8:53
bronx1 - 5 kwietnia 2007 8:54
LOLAG13 - 5 kwietnia 2007 8:58

chatiflatt

Nawet o treść nie chodzi ;p spójrz kiedy zostało zrobione konto :D

ocenił(a) serial na 1
Anita1994

no tak :)

chatiflatt

A to prawda że Zuzka przez jakiś czas się przedstawiała ,, Zuzanna.Ta z telewizji"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones