PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 849
ocen
7,2 10 1 8849
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

Angel muppet

ocenił(a) serial na 5

Jak to się stało, że Angel stał się muppetem? I w któtym odcinku którego sezonu to było?

iwona1912

Odcinek 14 sezonu 5.
Popularny dziecięcy program telewizyjny zabierał dzieciom siły i sprawiał że na ich twarzach pojawiał się dziwny uśmiech, więc Angel postanowił udać się do studia telewizji. Gdy wszedł do budynku znalazł pokój w ktorym siedział dziwny człowiek. Po wejściu do tego pokoju przypadkowo zamienił się w kukiełkę.
Tyle pamiętam.

ocenił(a) serial na 6
beksi

Jesteś jak chodząca encyklopedia ;)

He's a bloody puppet :)

Hunter_THE_Watcher

Dzięki, chociaż muszę się przyznać że czasami przy takich pytaniach pomagam sobie korzystając z innych stron, na których znajdują się opisy odcinków :)
Niestety nie znam jeszcze wszystkich na pamięć, to zależy jak bardo dany odcinek mi się podoba i ile razy go oglądałam.

ocenił(a) serial na 6
beksi

Fakt, faktem cukier się należy :)
A ten odcinek był jednym z najlepszych w serialu, moim zdaniem, pomysł i humor pierwszorzędny.

Hunter_THE_Watcher

Zgadzam się z tobą jeden z najlepszych odcinków w serialu, często do niego wracam.

beksi

I ja to potwierdzę, ten odcinek był zajeb..... nie ma co w ogóle 5 seria była cool

ocenił(a) serial na 8
iwona1912

uśmiałam się niesamowicie na tym odcinku, jak dla mnie najlepszy odcinek tej serii :)

ocenił(a) serial na 7
iwona1912

Jestem po tym właśnie odcinku :D Śmieszny :) Włoski, rączki i skórzany płaszczyk :)
Fred + Wes... hmmm... ciekawe :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones