PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 849
ocen
7,2 10 1 8849
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

Jestem w trakcie ogladnia seri trzeciej jak i czwartj. Jejku niezle sie teraz dzieje. Tyle zmian tyle roznych ciekawostek hehe. A podobno juz seria 5 leci w USA. No ale jak narazie przezywam tylko serie 3 i 4 a jest co ogladac. W serii trzeciej Wesley ma przerabane taka tragiczna postac ze az jest mi go zal no ale co ja bede opowiadac ogladajcie warto !!!!!!!

ocenił(a) serial na 7
Remington_Steele

Właśnie skończyłam 3 sezon :)
Wesley - duża metamorfoza, ciekawe co będzie w 4 sezonie, czy wróci do ekipy? Ogólnie co z Angelem? Na pewno go uratują, no bo główny bohater nie może być "na dnie" :p
Cordelia... :( W tym serialu lubię ją, nie jest już pustą lalą z Sunnydale, taka Caroline z "Pamiętników Wampirów" :)) Kiedy trzeba twarda, ale i roztrzepana nadal potrafi być :D ale w pozytywnym już sensie :) Ale to co zrobili w finale sezonu to normalnie nie mogę... :/ Musi jakoś wrócić!
Connor na razie trochę mnie drażni, ale może się rozkręci i opamięta :p

ocenił(a) serial na 7
Remington_Steele

4 sezon skończony i... Chciałam Cordelii to dostałam... :D Pana Bestii, matka całej stukniętej Jasmine (dobrze, że wątek szybko zakończyli), a po wszystkim zapada w śpiączkę... Chcę normalną, starą Cordi :)
Connor - rozumiem, że wątek również zakończony? Oby... Bo nie polubiłam postaci... :/
I ostatni sezon przede mną :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones