PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 851
ocen
7,2 10 1 8851
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

Doyle

ocenił(a) serial na 5

Czy Doyle umiera w 9 odcinku 1 sezonu i już nigdy nie wraca?

iwona1912

Niestety tak Doyle umiera w 9 odcinku pierwszego sezonu i już nigdy nie wraca. Zastąpił go Wesley. Szkoda bo ta postać była jedną z moich ulubionych.

ocenił(a) serial na 5
beksi

Kurcze. Szkoda. Tak go polubiłam. Miałam nadzieję, że będzie z Cordelią. A kiedy Spike pojawia się w filmie? Chodzi mi o to po tym jak uratował świat w "Buffy". I czy nadal będzie ją kochał?

iwona1912

Też mi szkoda Doyla...a Spike o ile się nie mylę pojawia się w drugim odcinku V sezonu i zostaje już do końca chyba.

iwona1912

Tak Spike pojawi się w piątym sezonie i wprowadzi dużo ożywienia do serialu.
Jeśli chodzi o Buffy to chyba wciąż ją kochał, z Angelem ciągle się kłócili o nią i dokuczali sobie nawzajem.
A w jednym z odcinków SPOILER: pojechali do Rzymu bo okazało się że Angel próbował ją śledzić i dostał informację że niby ona tam jest oraz spotyka się z jakimś immortalem i stwierdzili że może grozić jej niebezpieczeństwo. W rzeczywistości Angel został oszukany to nie była ona tylko inna dziewczyna która ją udawała. Ale o tym dowiadujemy się dopiero w sezonie ósmym Buffy ( tym w postaci komiksu)

beksi

A zapomniałam, nie wiem może cię to zainteresuje SPOILER:w sezonie szóstym Angela, to znaczy w komiksie Angel After The Fall który jest kontynuacją serialu Spike spotykał się z niejaką Spider.

ocenił(a) serial na 5
beksi

Och kurczę... Szkoda, że tak długo będę musiała czekać na Spike' a. :(

iwona1912

Niestety - aktor grajacy Doyla umarł ( chyba od narkotyków, ale nie jestem pewna) i dlatego nie ma go już więcej - stąd też uśmiercenie Doyla w serialu. Szkoda, bo baaardzo lubilam tą postać :(

ocenił(a) serial na 5
attra

Kurczę szkoda. Ale w sumie jaki zbieg okoliczności, no nie? Wygląda jednak na to, że będę musiała cieszyć się widokiem Doyle' a tylko te 9 odcinków :(

iwona1912

No szkoda, powiem Ci że ja lubię oglądać własnie te odcinki gdzie jest Doyl bo jego poczucie humoru jest super i ogólnie jego postać lubiłam najbardziej :(

ocenił(a) serial na 10
attra

Ja też uwielbiam te odcinki z Doylem o nadawł swoisty charakter temu serialowi i ta milość do Cordelli, poprostu supr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones