PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 852
oceny
7,2 10 1 8852
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

tradycyjnie wpisujcie, kogo lubicie najbardziej (albo jak kto woli- najmniej) Ja osobiście:
1. Angel
2. Lilah (zawsze ją lubiłam ;)
3. Gunn
4. Wesley (zwłaszcza teraz)
5. Cordy
6. Lindsay (szkoda że odszedł)

najmniej:
1. Laska od Holtza (zdzira)
2. ten siwy gościu z Wolfram&Hart

ocenił(a) serial na 9
Nessee

Ulubieńcy:
1. Wesley (nie wiem co takiego w sobie ma, ale jest yammi :-D )
2. Lindsay (z pierwszych dwóch sezonów, moje ulubione odcinki to te z jego udziałem, zawsze miałam nadzieję że wróci do Angela, ale i tak byłam "zszokowana" kiedy tak się stało)
3. Connor (syn Angela)
4. Angel i Faith (mimo że wystąpiła tylko w 7-miu czy 8-miu odcinkach)
5. reszta

Nie lubię:
1. Hmmm, nikt mi akurat nie przychodzi do głowy :-)

ocenił(a) serial na 7
Nessee

1. Wesley
2. Spike i Faith (to moje ulubione postacie, ale bardziej buffiowe niż angelowe ;P wiec na drugim :])
3. Lindsay
4. Fred
5. Cordy (zwłaszcza 1 sezon :D)

najmniej:
Gunn i opórcz niego nikt jakoś specjalnie mnie nie denerwuje, co do samego Anioła, mimo ze to głowna postać jest mi obojętny ;p podobnie jak w Buffy, za samą Buffy nie przepadam jakos szczególnie :]

ocenił(a) serial na 10
Nessee

1. Oczywiście Angel
2. Cordylia
3. Lorn- fantastycznie wygląda jako zielony potworek (pycha)
Najbardziej nie cierpię Groosalagg'a a reszta obsady jest mi równie obojętna. Ale bez nich nie było by tego klimatu więc ciesze się że byli

ocenił(a) serial na 5
Nessee

moja lista to:
1. Spike i Faith to generalnie moje ulubione postacie no ale w Angelu sa postaciami drugoplanowymi.
2. Fred - laska jest momentami przekomiczna ze swoimi dawnymi nawykami ;) poza tym bardzo ciepla i mila osoba. wielka szkoda ze zmienila sie w Illyrie
3. Lilah - ja mam sklonnosc do lubienia i doszukiwania sie glebi w postaciach ktore sa zle albo przez jakis czas byly ;)

antylista:
1. zgadzam sie ze Justine czy jak ona sie tam zwala (ta od Holtza) to debilna postac. jak o niej cos bylo to czekalam az wreszcie pojawi sie nastepna scena :)
2. eve - ta laska mnie wnerwia juz z samego wygladu
3. nina - wnerwia mnie ze to kolejna laska ktora wyrwal angel (zamiast pozostac wiernym buffy lub chociaz cordy :)) i wystepowala w scenach w ktorych miala byc buffy gdyby smg zagrala w ostatnich odcinkach :P

Nessee

1. Angel- to jasne
2. Lorn, a w pierwszych odcinkach Doyle
3. Spike- lubię czarne charaktery:)
4. Gunn
5. Wesley i Cordy

Nie lubię tej babki z Volfram&Heart(czy jakoś tak)
pozdroofka;)

bianca_w

Ej no babka jest swietna ja ja polubilem szczegolnie w sezonie 4 jak byla z Wesleyem hehe

Nessee

Najbardziej lubię:
1:Fred
2.Wesa-szczególnie w tych późniejszych sezonach
3. Angel i Lorne(czy jak mu tam było-ten zielony:D)
Lubię też Faith(moja ulubiona postać) i Spike ,ale oni są raczej postaciami bardziej kojarzonymi z "BtVS" i w "Angelu" grają raczej postacie drugoplanowe
A nielubię:
1. Zgadzam się co do Justine
2. Eve-ma cos w sobie ,co mnie denerwuje
3. Cordy-nie mogę się do niej przekonać...zniechęciłam się do niej w "BtVS". Denerwuje mnie to ,ze Angel się w niej zakochał...

ocenił(a) serial na 10
Nessee

Najbardziej lubie:
1.Angel & Cordy
2.Connor
3.Lorne
4.Gunn
5.Fred
6.Wesley
a reszta jest za nimi daleko w tyle

ada__16

Ulubieńcy:
1. Cordy
2. Fred/Illyria
3. Connor
4.Lorne
5.Wesley

Nie lubię:
Justine
Holtza
I (może isę to wydać dziwne) Angela.

Callisto

1. Wesley/Angel 2. Cordy/Lorne 3. Fred 4. Gunn A szczerze Connorowi nigy nie ufałem i nie byłem zanim, moze lekko w sezonie 5.

Nessee

A ja lubilam i nielubiłam dużo postaci ;) Jeszcze jak dodać, te epizodyczne to wyszedłby post na kilometr ;) To może tak szybciutko :P

1. Wes - absolutnie ubóstwiam tę postać i Alexisa za to jak zagrał tę rolę... perfekcyjna do końca...
2. Lindsey - ten facet po prostu coś w sobie miał...
3. Lilah - chyba najlepiej napisana rola żeńska... zapada w pamięć... no i kto oglądał 4 sezon domyśli dlaczego jeszcze ją lubie ;)
4. Fred - mialam jej za złe kiedy była z Gunnem ale ogólnie świetna postać... nie sposób jej chyba nie lubić...I Amy w 5 sezonie udowodniła, że jest absolutnie genialną aktorką... (Ilyrię też lubię, ale dużo mniej...)
=Faith - ulubiona pogromczyni ;) miała intrygujący charakterek ;)
=Willow - występy bardzo gościnne... Ale uwielbiam Aly :D Świetna rola, świetne aktorstwo, świetne teksty... czego chcieć więcej :P
5. Gwen - rola niby nie duża ale charakterystyczna... Fajna postać... Mogła zostać na dłużej
6. Spike - dlaczego dopiero tutaj... Bo 'popsuli' jego postać w AtS... Ale i tak go uwielbiam ;)
=Harm - słodka do bólu... ale sympatyczna ;)
7. Darla - wampirzyca z charakterkiem...
=Dru - miło było znów spotkać znajomą wariatkę ;)
8. Nina - nie wiem czemu nikt jej nie lubi... Świetna postać... Moja ulubiona dziewczyna Angela ;)
9. Doyle - szybko zginął i raczej słabo go pamiętam, ale był na pewno bardzo pozytywną postacią
10. Eve - nie mogłam sobie darować... polubiłam ją... naprawdę polubiłam... Na początku odbierałam ją z dystansem... Takie zastąpienie Lilah... Ale potem się do niej przekonałam...

A kogo nie lubiłam... Tu nie będę numerować tylko wypiszę...
Angel - niezdecydowany do granic możliwości... nie miałam zdrowia do oglądania tego gościa...
Cordy - nie, nie, nie... postać wysoce irytująca... po prostu jakoś jej nie trawiłam...
Connor - dzieciak z problemami... ale i tak go nie lubię...
Gunn - sprzątnął Wesowi Fred sprzed nosa (zaowocowalo to ciekawym 4 sezonem, ale mimo wszystko...) i przechlapał sobie u mnie za 5 sezon...
Lorne - miły gość... ale finałowego odcinka mu nie daruję...
W&H - wpisuję jako całość bo oprócz Lindseya i Lilah nigdy jakoś tej prawniczej załogi nie lubiłam...
Knox - on zasługuje na oddzielną pozycję... NIENAWIDZĘ kolesia...
Holtz&Justine - lubię Justine w 4 serii ;) Wtedy było ciekawie... Ale tworzyli wysoce nużącą parkę...

Nessee

Uwielbiam
1. Angel
2. Faith
3. Wesley i Doyle ( nie mogę się zdecydować którego lubię bardziej)
4. Lilah
5. Lorn

Nie lubię
1. Jasmine
2. Eve
3. Darla
4. Nina
5. Knox

beksi

Lubię:
1.Angel
2.Illyria
3.Wesley
4.Fred

Nie lubię:
1.Connor
2.Jasmine
3. Eve
4.Lindsey

beksi

Wiem że to trochę późno ale właśnie skończyłam powtórkę Ats i trochę zmieniłam zdanie więc postanowiłam edytować moją wypowiedź : )

Uwielbiam
1. Angel
2. Faith
3. Wesley i Doyle ( nie mogę się zdecydować którego lubię bardziej)
4. Lilah
5. Lindsey


Nie lubię
1. Jasmine
2. Andrew
3. Harmony
4. Linwood Morrow
5. Darla

P.S Buffy nie liczę bo pojawiła się tylko w dwóch odcinkach w których nie jest najkorzystniej pokazana.

użytkownik usunięty
Nessee

Ulubieni:
1. Spike
2. Angel
3. Wesley
4. Fred
5. Doyle

Nie trawiłam:
1. Hamilton
2. Holtz
Kolejność bez znaczenia.

ocenił(a) serial na 10

1.Cordelia
2. Angel.
3. Faith
4 Spike
5 Wesley
6 Gunn
7Lorne
8. Buffy
9. Doyle
10. Lilah


Nie lubię
Jasmine
czasami Connor


polecam socjum o Buffy:
buffy-the-slayer.socjum.pl

ocenił(a) serial na 7
Nessee

Kolejność przypadkowa
Lubię:
Angel, Cordelia, Lorne, Nina, Gwen, Doyle, Wesley, Lilah, Spike, Darla, Buffy
Nie lubię:
Strasznie Connor'a a dalej Holtz, Lindsey, Knox, Drussilla, Justine, Jasmine

anulka88

Lubię Spike'a, Angela, Cordelię i Wesa. Nie lubię Darli, Jasmine i Eve.

ocenił(a) serial na 9
Nessee

ja mam słabość do Angela, nie wiem który to już raz oglądam ten serial :-PPP
a więc lubię: Angel, Wesley, Cordelia , Gunn, Fred,Doyle, Lilah,Lorne,Darla,Merl
Nie lubię: Lindsey

Nessee

Lubię
-Angel
-Illyria
-Darla
-Harmony
-Spike
-Faith
Czasem mnie drażnią Connor, Cordelia i Gunn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones