PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 852
oceny
7,2 10 1 8852
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

Super serial

ocenił(a) serial na 10

Obejżałem wszystkie pięć sezonów. Musze powiedzieć, że serial jest super.
Najlepszy sezon, to 3 i 5 Polecam !!!
Nie wie czasem ktoś, czy będzie szusty sezon ??

SheronPK

Za pozno na pytania czy bedzie 6 sezon, serial sie zakonczyl i koniec, smutne ale taka prawda i nie chce poznac nowych losow za bardzo sie przyzwyczailem do ekipy ktora wiesz c sie z nimi stalo :(/. A mi sie podobal sezon 3 i 4 najbardziej, taki mroczny !!!

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Co ty mówisz przecierz jest wejśćiówka do 6 sezonu
Tutaj Link :
http://www.kerniecamproductions.com/angel/

SheronPK

Jesli to jest prawda to bedzie zajebiscie !!! I ciesze sie ze sie pomylilem ale niestety nie udalo mi sie zobaczyc tego zwiastuna :(

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Obejrzałam ten zwiastun i ten początek to ostatni moment ostatniego odcinka z 4 sezonu węc dziwne żeby po tym był 6 sezon. Fajnie byłoby jakby były dalsze odcinki

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Obejrzałam ten zwiastun i ten początek to ostatni moment ostatniego odcinka z 4 sezonu węc dziwne żeby po tym był 6 sezon. Fajnie byłoby jakby były dalsze odcinki

ocenił(a) serial na 10
Angel_2

Sorkki pomyliłam się To była konicówka 5 sezonu Troszeczke mi się namieszało.

Angel_2

A ja nie moge go obejrzec czemu ?Lub jak moge to obejrzec !!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Niewiem To jest w QuickTime Może nie masz tego. Ale nic tam takiego niema Tylko konicówka odcinka z 5 sezonu ostatni i później przedstawienie bohaterów Nic więcej Moze Jakis fan to zrobił Bo nie ma nowych cen

Angel_2

Aha dzieki, no pewnie fan, bo by bylo wiadomo cos wiecej anizeli sceny z sezonu 5-tego !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones