PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 848
ocen
7,2 10 1 8848
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

Właśnie obejrzałam odcinek 13 pierwszego sezonu i myślałam, że się posikam ze śmiechu
widząc tańczącego Anioła :D :D buhahahaha :D całkiem inaczej go odebrałam, bo on jest
zawsze taki tajemniczy i skryty, a tu nagle się rozkręca i widać, że się dobrze bawi :D i na
końcu filmu, podczas napisów końcowych znowu tańczący Anioł z uśmiechem od ucha do
ucha hahahha :D dla mnie bardzo pozytywnie :D

kwoka22

Tak ta scena jest naprawdę świetna, za każdym razem gdy ją oglądam nie mogę przestać się śmiać : )

beksi

no dokładnie :D ja wczoraj chyba z 20 razy sobie ją oglądałam i za każdym razie w śmiech :)

kwoka22

Przecież on nie tańczył na prawdę...

KomputeromaniaK

No tak, masz rację, on sobie to tylko wyobraził, ale i tak to było śmieszne. A rzeczywiście śmieszniejsze na pewno by było, gdyby naprawdę tak tańczył :D
Ale powiem Ci, że obejrzałam właśnie odcinek Anioła 's02e17 Disharmony' i tam pod koniec było pokazane, jak Cordelia cieszy się z ubrań, które podarował jej Anioł, i w tej scenie jak Cordelia zaczynała że tak powiem skakać czy tańczyć z radości, to Anioł też tak jakby zaczął coś na kształt 'tańca', czy lekkiego podskakiwania z jednej nogi na drugą + cudowny uśmiech i ogólnie cała twarz taka radosna <mmmm> :D, i to znowu inne oblicze wiecznie tajemniczego Anioła :) wiadomo, że chce jakby odzyskać zaufanie Wesa, Cordy i Gunna po tym, jak ich zwolnił. I raz w tym czy innym odcinku, jak Anioł rozmawia z Cordy i w pewnym momencie się uśmiecha i Cordy mówi, żeby robił tak częściej :D powiem szczerze - jak widzę Anioła jak się uśmiecha to po prostu się rozpływam :D hehe, może trochę przesadzam, ale coś w tym jego uśmiechu jest :))

ocenił(a) serial na 8
kwoka22

Scena jest na tyle genialna, że choć oglądałam ten odcinek ostatnio kilka lat temu, od razu skojarzyłam.
W temacie występów - Angel równie pięknie fałszował kilkakrotnie w różnych odcinkach "Mandy", co tańczył:)

ocenił(a) serial na 7
_malena_

"Mandy" na razie widziałam w 2x01 i <padłam> :D :D :D

ocenił(a) serial na 9
kwoka22

całkowicie się zgadzam ;D ten moment w "Angelu" mnie rozbroił ;D po prostu Angel na co dzień jest taki ponury itd, a tutaj ma taką radosną twarz i w ogóle ;D

alice12321alice

ma ktos linka do tego odcinka?Bo go nie kojarzę jakos...

attra

Tu jest link do tej sceny http://www.youtube.com/watch?v=cCYlsFagq_k
Jest genialna : )

beksi

Aaaaaa juz pamiętam!!! Ale to jest świetne, znów się uśmiałam okrutnie. Dziękuję za linka :)

ocenił(a) serial na 7
kwoka22

Scena genialna! :D Jego miny i ruchy :))

ocenił(a) serial na 10
anulka88

Super ,Anioł mogłabym oglądać na okrągło.

ocenił(a) serial na 7
DerMani

Scenę widziałam już kiedyś, ale nie wiedziałam skąd jest :D
Teraz oglądając serial wszystko się wyjaśniło :)

kwoka22

Najlepsza scena z serialu i tanczacy Wess..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones