PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 849
ocen
7,2 10 1 8849
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

Ulubiony odcinek

ocenił(a) serial na 10

Jaki jest wasz naj, naj ulubieńszy odcinek z wszystkich 5 serii?? Ja mam dużo ulubionych odcinków ale najbardziej uśmiałam sie z tego odcinka w 5 serii jak Anioł i Spike pojachali do Rzymu w poszukiwaniu Buffy. To był niezapomniany odcinek. I drugi trochę już mniej ulubiony to ten w którym Cordilia umiera. To był taki piękny odcinek, szkoda że Anioł i Cordilia nigdy nie mogli byc razem. Byliby taką świetną parą.

ocenił(a) serial na 9
galadriela

Ja osobiście nie lubię tego odcinka w Rzymie. Owszem, ma zabawne momenty, niektóre nawet "bezcenne", ale ten odcinek burzy całą "teorią" Angelusa, który niby miał być najokrutniejszym wampirem w historii, a tu okazuje się że były momenty w których był jedynie żałosną namiastką wampira.

A moje ulubione odcinki są z dwóch pierwszych sezonów: "Hero" - w którym zginął Doyle (aż się popłakałam); "Trial" - w którym Angel chciał za wszelką cenę uratować Darlę przed śmiercią bez zmieniania jej z powrotem w wampira. ... ten wyraz bólu na jego twarzy.... Podobały mi się także odcinki "Blind Date" i "Dead End" - w obu było sporo Lindsay'a i w obu współpracował z Angelem. No i oczywiście "To Shansu in LA" (ostatni odcinek drugiej serii), w którym Wes i Cordy wylądowali w szpitalu, a Angel odciął rękę dla Lindsaya.

W trzeciej serii podobały mi się sceny Angela z Connorem (szkoda że coś zawsze stawało im na drodze).

W czwartej serii podobał mi się pierwszy odcinek w którym Wes uratował Angela, i ten odcinek w którym Wesley pojechał po Faith, żeby pomogła złąpać Angelusa.

A w piątej serii podobał mi się pierwszy odcinek, a potem najbardziej sceny/kłótnie Angela i Spike'a - we wszystkich odcinkach. Jeśli chodzi o konkretne odcinki to podobał mi się ten 100-tny odcinek w którym umarła Cordy; i ten odcinek w którym Connor wrócił żeby pokonać tego demona przez którego trafił do piekielnego wymiaru.

ocenił(a) serial na 5
galadriela

moj ulubiony odcinek to 1x08 I will remeber you, z czwartego sezonu: salavage, release i opheus, z piatego tez lubie the girl in question bo smiesznie spike i angel kloca sie o to kto mial wieksze zaslugi w ratowaniu swiata i oczywiscie life of the party z piatego :D
zgadzam sie ze odcinek z cordy jest bardzo wzruszajacy gdy okazuje sie ze ona nigdy sie nie obudzila a potem umarla ale calosc tego odcinka mnie akurat nudzi - ten motyw z lindseyem. no i nie dalo sie wybrac jednego :P

użytkownik usunięty
lady_m4ry_J_

Moim ulubionym odcinkiem był odcinek 5x15 "Hole in the world" kiedy umiera Fred, był bardzo wzruszający. No i w sumie cała druga część 5 sezonu była zajefajna :D

A nikomu sie nie podobal odcinek,w którym Angel byl kukłą ?? Mnie sie podobaly odcinki sezonu 5-tego zabawne byly ale inne odpozostalych ! Sezon 3 i 4 byly najmroczniejszymy seriamy chyba z 5 wg mnie oczywiscie.

ocenił(a) serial na 9
Remington_Steele

Zgadzam się, sezon 5-ty był najzabawniejszy i inny od pozostałych. Mi każdy sezon podobał się z innego powodu, 4-ty chyba najmniej (pomijając odcinki z Faith oczywiście)...

użytkownik usunięty
thalassa

To fakt, ten odcinke z kukiełka był świetny.
A propo mam pytanko czy ktos ma wszystkie serie?

Z kukielka to ja odcinek lubie ogladam go non stop :)

galadriela

Najulubieńszym "I will remember you" - no miazga, miazga! Tak wzruszający, piękny i tak nieszczęśliwy. Cudnie zagrany, emocje normalnie przechodzą na mnie za każdym razem gdy to oglądam...

Inne: 5x15 "Hole in the world"- również pięknie zagrany; ten w którym urodził się Connor, ogólnie lubiłam odcinki z Illyrią, ciężko sie określić :P

jagosiek

Mój numer jeden to również „I will remeber you”. Kocham ten odcinek dlatego że jest bardzo wzruszający i romantyczny. Nie mogę przestać płakać za każdym razem gdy go oglądam, jest prostu piękny.

Uwielbiam również wszystkie odcinki z Faith oraz:

Z sezonu pierwszego: Bachelor Party (7), Hero (09) i I've Got You Under My Skin (14),

Z sezonu drugiego: Reunion(10), Redefinition (11) oraz odcinki w pylei czyli Over the Rainbow (20), Through the Looking Glass (21) i There's No Place Like Plrtz Glrb (22).

Z sezonu trzeciego: Heartthrob (1), Fredless (5), Billy (6) i Forgiving (17)

Z sezonu czwartego: Spin the Bottle (6), Apocalypse, Nowish(7) oraz Home (22)

Z sezonu piątego: Damage (11), Smile Time (14), Shells (16) Origin (18),The Girl in Question (20) i Not Fade Away(22)

beksi

Właśnie skończyłam powtórkę Ats i muszę edytować swoją wcześniejszą wypowiedź.

Z sezonu pierwszego uwielbiam również City Of (1) oraz To Shanshu in L.A (22). Z sezonu drugiego
Guise Will Be Guise (6) i Are You Now or Have You Ever Been? (2). Z sezonu pięć You're Welcome (12)


Mój top 10 to ulubionych to
1) I Will Remeber You 1x08
2) Reunion 2 x10
3) Salvage 4x13
4) Not Fade Away 5x22
5) Five by Five 1x18
6) Sanctuary 1x19
7) Forgiving 3x17
8) Shells 5x16
9) Redefinition 2x11
10) Smile Time 5x14

Top 10 najmniej ulubionych
1) Why We Fight 5x13
2) Waiting in the Wings 3x13
3) Life of the Party 5x5
4) She 1x13
5) The Shroud of Rahmon 2x8
6) Provider 3x12
7) Shiny Happy People 4x18
8) Sacrifice 4x20
9) The Magic Bullet 4x19
10) Carpe Noctem 3x4

beksi

Gdzie można obejrzeć ten serial bez konta i logowania, bez limitu? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones