PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 851
ocen
7,2 10 1 8851
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

Zamierzam niedługo zabrać się za obejrzenie Angela. Czy ktoś, kto już obejrzał wszystkie sezony, mógłby mi powiedzieć, czy są tu jakieś wątki romantyczne? Jeśli tak, to jakie? (Chociaż głównych postaci.)
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. :)

Gercia

Są, oto one (po kolei sezonami i z krótkim opisem, uwaga są spoilery).

Sezon 1
Angel i Buffy (Oficjalnie nie byli już parą, ale wciąż coś do siebie czuli i ona pojawia się dwóch odcinkach.)
Cordy i Doyl. (nie byli parą ale Doyl kochał się w Cordy aż Spoiler, umarł w 9 odcinku.)

Sezon 2
Angel Darla ( Oni też nie byli parą, Darla to wampirzyca która stworzyła Angela. Spoiler w drugim sezonie trochę namieszała ona w życiu Angela i on chcąc stracić duszę spędził z nią noc. W trzecim sezonie okazuje się że mają razem dziecko.)
Wesley i Virginia (Spotykali się, ale krótko bo ona go wkrótce zostawiła.)

Sezon 3
Fred i Gunn (Byli zakochani w sobie i stanowili parę aż do mniej więcej połowy sezonu cztery.)
Angel i Cordy (Oni również nie byli parą, nie zdążyli sobie nawet wyznać co czują. Ponieważ ona Spoiler, poszła do innego wymiary jako istota wyższa a później wróciła odmieniona i zaczęła romansować z synem Angela Connorem, który był już nastolatkiem. Pod koniec sezonu cztery Cordy zapadła w śpiączkę, a Angel pojechał do Sunnydale by spotkać się z Buffy i tak zakończyła się ich miłość.)

Sezon 4
Wesley i Lilah (Ich związek był głównie fizyczny, ponieważ Wesley kochał Fred.)
Cordy i Connor (Właściwie to Spiler, opętana Cordy i Connor z ich związku narodziła się Jasmine jedna z wyższych mocy, która chciała władać ziemią.)

Sezon 5
Fred i Wesley (Fred odwzajemniła uczucia Wesa ale długo nie byli razem ponieważ ona wkrótce Spoiler, umarła a jej ciałem zawładnęła bogini Illiria.)
Eve i Lindsay (Eva była przedstawicielką Senior partnerów z Wolfram & Hart a Lindsey byłym prawnikiem tej firmy, obydwoje sporo namieszali w życiu Angela.)
Angel i Nina (Angel nie kochał Niny dlatego Spoiler, mógł z nią sypiać i nie stracił duszy.)

I to chyba wszystko, mam nadzieję że pomogłam :)

beksi

Zapomniałam o jeszcze jednej parze, więc dopisze. Przez krótki okres czasu w trzecim sezonie Cordy (przed tym jak sobie uświadomiła ze czuje coś więcej do Angela) spotykała się z Groosolaggiem którego poznała pod koniec sezonu dwa w wymiarze Pylea.

beksi

Bardzo dziękuję za tak obszerną odpowiedź. :) Brzmi to trochę szalenie wszystko. :D

Gercia

Nie ma za co. Rzeczywiście jak się o tym czyta to brzmi trochę szalenie, ale jak obejrzysz serial to zobaczysz że jest inaczej. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones