PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 849
ocen
7,2 10 1 8849
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

Zakończenie

ocenił(a) serial na 10

Szczerze powiedziawszy mam troszkę lekki nie dosyt powinni zrobić nową serie albo coś w tym stylu a nie zacząć robić komixy :/

ocenił(a) serial na 10
Ratched

Nawet mial być nowy serial z tego co znalazłam w int., jednak James Marsters ( Spike ) powiedziała że dziękuje bardzo ale on w przeciwieństwie do wampirów się starzeje. Co wcale nie oznacza że bym nie chciała kolejnych sezonów.Przyznać jednak trzeba sporo racji , David Boreanaz ( Angel ) z pierwszego sezonu BtVS a z piatego sezonu AtS jest na to przykładem, niby się nie postarzała a jednak widać róznicę. Zresztą wiecznie podkreślają że przytył.

DerMani

Podobno miały powstać dwa Spin-offy Buffy. Pierwszy po zakończeniu Btvs miał powstać serial o Faith, w którym w jednej z głównych ról miała się pojawić postać Spike'a i odcinkiem wprowadzającym do niego miał być „Dirty Girls” z sezonu siódmego ze słynną sceną pomiędzy tymi dwoma w piwnicy.
Niestety Eliza Dushku grająca rolę Faith zrezygnowała z tego pomysły dla innego serialu Tru Calling a Spike wylądował w Ats ponieważ zwolniło się miejsce po tym jak Charisma Carpenter grająca rolę Cordy została wyrzucona z obsady.

Drugim serialem miał być Ripper opowiadający o przygodach Gilesa i podobno Sarah Michelle Gellar oraz David Boreanaz mieli się pojawić w nim gościnnie.

Obydwa seriale jednak nie wypaliły. Jeszcze kilka lat temu bardzo żałowałam z tego powodu, dziś myślę że może to i dobrze bo patrząc na poziom komiksowych kontynuacji Buffy mam obawy że mogło wyjść coś równie beznadziejnego.

Jeśli chodzi o Ats był planowany jeszcze jeden sezon w którym chciano między innymi Spoiler sprowadzić postać Willow która miała odłączyć Illyrię od Fred, wiadomo również że gdyby on powstał Wesley by nie umarł.
Szkoda że serial nagle anulowano, ja chętnie bym obejrzała jeszcze jeden sezon, ale nie więcej : )

ocenił(a) serial na 10
beksi

James Marsters powiedział oczywiście, pomyliłam się wyżej.

Beksi jesteś chodzącą encyklopedią ,podziwiam. A co do seriali chętnie obejrzałabym oba od początku w telewizji i Buffy i Angela. Faith mi nigdy nie pasowała, no może tylko w parze z dyr. Woodem :-) Nie znam komiksów ale na ile zdazyłam poznać pewną zasadę że zwykle na siłę przedłużane seriale trcą na jkości, to może dobrze. Choć nie wycofuję się z tego ze najchętniej jeszcze oglądałabym a oglądała.

DerMani

Dzięki, Buffy i Angel to jedne z moich ulubionych seriali i dużo przeczytałam na ich temat.
Lubię Faith to moja druga ulubiona postać z Buffyverse i kocham jej przyjaźń z Angelem.
Myślę że para Faith i Spike mogłaby wyjść ciekawie bo aktorzy moim zdaniem mieli dobrą seksualną chemię. Jeśli chodzi o jej związek z dyr. Woodem to wydawał mi się on robiony na siłę i nie zauważyłam chemii między aktorami.
Lubię jeszcze parę Connor i Faith, ale to głównie dzięki komiksom.

Tak, ja zauważyłam taką zasadę że większość seriali do pięciu sezonów są bardzo dobre a późniejsze są robione na siłę z fabułą z recyklingu : )

ocenił(a) serial na 10
beksi

Poczytałam watek na Buffy o komiksie tzn. 8 serii i kiedy doszłam do info o Spike'u i statku kosmicznym miałam ochotę pasć na kolana i Bogu dziękować że nie kręcą niczego w tym stylu.Wolę jednak pozostać przy tym co jest. Oglądam teraz Angela i oczywiście przepadłam na amen :-)

DerMani

Statek kosmiczny to dla mnie mały pikuś przy Spoiler kosmicznym seksie Buffy i Angela który spowodował apokalipse.
Te komiksy są tak przesadzone że cieszę się że nie ma więcej sezonów Buffy.
A Angel (serial) pomimo tylu lat to dla mnie wciąż jeden z najlepszych seriali o wampirach, lepszy niż jego współczesne odpowiedniki.

ocenił(a) serial na 10
beksi

O tak pełna zgoda :-) to również mój ukochany serial.I wampir oczywiście naj,naj naj.

DerMani

Uwielbiam :)
http://www.youtube.com/watch?v=fDxtCsSbdJw

ocenił(a) serial na 10
beksi

Dziekuję :-)

ocenił(a) serial na 10
DerMani

Dzisiaj obejrzałam ten odcinek ze zmianą Darli w wampira i ta scena pod koniec jak Anioł mówi " No widzisz a ja mam to gdzieś" i zamyka drzwi zostawiając prawników W&H z Darlą i Dru . Spodobało mi się.

DerMani

Uwielbiam tą scenę również, za pierwszym razem jak ją oglądałam byłam w szoku, że to zrobił : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones