PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 851
ocen
7,2 10 1 8851
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

angel człowiekiem?

użytkownik usunięty

A może Spike? W sumie nie wiadomo o kogo chodzi prawda? wystarczy wampir z dusza, nie ślędze zbytnio komiksów, tylko buffy, może mi ktoś poowiedzieć czy któryś z nich wreszice człowiekiem został? Stawiam na Spikea...

Z tego co pamiętam to w komiksie było jasno powiedziane że chodzi o Angela. Było również powiedziane że w tej apokalipsie niekoniecznie ma stanąć po stronie dobra, ale tej przepowiedni chodziło o niego. W komiksie na razie żaden z nich nie został człowiekiem. Chociaż słyszałam teorie że Angel w ósmym sezonie Buffy może być człowiekiem, skoro jego klątwa nie działa. Ale to tylko teorie.

użytkownik usunięty
beksi

ósmy sezon czytam i nic nie wyłapałam na razie, az tego co sama wiem o spikea też chodzi bo chodzi ogólnie o wampira z duszą

Owszem ogólnie chodzi o wampira z duszą, ale w komiksie Angel After the Fall w numerze 12 Angel dostaje objawienie że wciąż jest uprawniony w przyszłości do proroctwa Shanshu. Angel widzi również obraz samego siebie jako wampira otoczonego przez dziesiątki martwych ciał w apokaliptycznej bitwie. Wiem bo sprawdziłam przed chwilą.
A z tym sezonem ósmym jak pisałam to tylko teoria, ja nie wieże żeby ona była prawdziwa. Tym bardziej że w komiksie było że Angel na jakiś czas stał się człowiekiem i stracił swój tatuaż. Myślę że jak by był człowiekiem w Buffy również by go niemiał.
Nie wykluczam natomiast że Shanshu jest w grze, skoro mamy nadchodzącą apokalipsę i Angel przynajmniej wcześniej był Big Bad sezonu czyli stał po złej stronie. Można również powiedzieć ze to on z Buffy rozpoczał tą apokalipse. Naprawdę daje do dużo do myślenia przynajmniej dla mnie.

użytkownik usunięty
beksi

http://buffy-not-only-one.blog.onet.pl/
Zapraszam serdecznie!
Opisuję tam dalsze losy Buffy i jej przyjaciół, będę się naprawdę przykładać i postaram się was zaskoczyć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones