PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 851
ocen
7,2 10 1 8851
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

co z serią??

ocenił(a) serial na 10

ostani odcinek jaki ogladalem skonczyl sie dla Angela trumną i środkiem morza nie wiem czy to koniec serii jak ktoś wie to niech mi powie

szadok44

To koniec bodajrze sezonu 4 a jest sezonów 5, bo pewnie chodzi ci o odcinek kiedy COnnor zemscil sie na Aniele i do morza w skrzyni go wrzuca a Cordelia ze Skipem gada na autostradzie hehe.

Remington_Steele

No tak na prawde to koniec seri 3, ale bez obawy angel bedzie caly ale szkoda tylko ze jest 5 serii ;/

ocenił(a) serial na 10
szadok44

No dzięki :) Właśnie obejrzałem 4 serie i lecę dalej... Wesley wymiata :):):)

szadok44

Wesle jest najlepszy !! Sezon 3 i 4 to Wesley jest tym bohaterem.

ocenił(a) serial na 10
szadok44

To mam jeszcze jedno pytanko.
Angel 5x05
Doyle(zielony) po rozbiciu lustra zaczyna śpiewać piosenkę.
Na samym początku przyjęcia Hallowen także ta piosenka leci a Harmony(sekretarka Anioła)przy niej tańczy na parkiecie. Ktoś wie co to za utwór??

szadok44

Niestety nie wiem, ja z muzyka w filmie na bakier jestem, ale na jakis głównych stronach szukaj.

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

spoko a mam jeszcze inne pytanie... Ściągnąłem serie 5 (0d 200Mb do około 400Mb pojedynczy odcinek) napisy info i hatak mają te same napisy do tej wersji serialu.
Aczkolwiek w każdym odcinku synchro napisów jest trochę skopane co około 5min trza poprawiać czas ich wyświetlana, cofając je o parę sekund. Nie wiem czy to może wina Vplayera ? ale na innych playerach jest tak samo...
W każdym razie zacząłem je poprawiać.

ocenił(a) serial na 10
szadok44

okey już nieważne wina Vplayer'a.......... ech te komputery , są jak dzieci ładujesz w nie wszystkie pieniądze a one i tak pyskują:):):)

szadok44

Hehe dobre, i taknie moglbym pomoc, ja nawet nie wiem czy mam napisy, ale jakosc chyba DVD, a i tak ogladalem w wersji oryginelnej. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones