PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 851
ocen
7,2 10 1 8851
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

Uwielbiam ten mroczny serial, ale kiedy dowiedziałam się co wydarzy się w kolejnych seriach (nie wyemitowanych jeszcze w Polsce-niestety!) to zmieniłam trochę zdanie. Tzn. nadal lubię tę historię, ale uważam, że następne sezony są już trochę gorsze niż te pierwsze. To wszystko robi się strasznie pomotane i jeszcze bardziej nieprawdopodobne. Poza tym jak dla mnie to historia z Conorrem-synem Angela jest wielkim przegięciem! No i dochodzi do tego jeszcze Cordi! Nie powinni zabierać Angelowi wszystkiego tego co kiedykolwiek pokochał-to strasznie okrutne! A jakby tego było mało to kiedy pojawia się drugi wampir z duszą to spycha Angela w cień, na drugi plan! Tragedia, żeby Angel stracił jeszcze do tego pozycję lidera i to na czyją korzyść (!) - przegięcie totalne!

_Anika_

Nie możesz tak mówić że Spike pojawia się i też ma dusze wieszmi przyspoży tylko plusów a Anioł nadal jest tym o którym mówi przepowiednia choć jest to nie jasne. Powiem też że ostatnie 2 odcinki odpowiedzą na te twoje zarzuty. Mówisz że ciekawsze 2 sezony ale od sezonu 3 do 5 to są odcinki powiązane bardzo cienkimi nicmi. Każda informacje jest ważna stanowica później pewną całość. Że syn jest to pozniej wyjasni się czemu itd. Nie trac nadzieji !!!!

Remington_Steele

nie tracę nadzieji i mam nadzieję że kiedyś wyemitują to w Polsce (ach te marzenia...)

ocenił(a) serial na 7
_Anika_

Dobrze jest mieć nadzieję. I proszę bardzo, twoje marzenia powoli się spełniają, TV4 emituje właśnie 3 serię (mam nadzieję że to nie komiec).

Remington_Steele

jesli mozesz to zdradz mi o czym sa koncowe odcinki 5 serii, nie moge tego nigdzie znalesc (i nie wystarczy mi tylko opis ze wszyscy ze soba walcza...chce wiecej!!!).no i co z Buffy? przeciez musza sie spotkac-w koncu takie jest przeznaczenie Angela ze ma ja ochronic, pomoc ludziom i stac sie w nagrode czlowiekiem,nie? ciekawe co szalonego wymyslili na zakoczenie Angela? ;-) pozdrawiam

użytkownik usunięty
_Anika_

Zgadzam się!!! Nie rozumiem postepowania scenarzystów!! Jak oni tak mogą najpierw dają mu nadzieję a potem po kolei odbierają mu wszystko co kocha!! To po prostu niesprawiedliwe!!!!!!

użytkownik usunięty

Zgadzam się z tobą. To niesprawiedliwe że Angel musi cierpieć za wszystkich. On nie może zaznać szczęścia ale ma być człowiekiem. Czemu odbierają mu tę szansę. Nie rozumiem tych kretynów co wymyślili iż Angel musi cierpieć do końca bo odbierają mu wszystko (Buffy ,Connora ,miłość ,nawet nadzieję na lepsze życie).

mam ciekawy pomysł chociaz dopiero dzisiaj sie zapisalem to odrazu mi tematy z ANGELUSEM podpasowały

więc tak przydalo by sie zebrac duzo osub i zlozyc petycje do TV4 o puszczenie dalszych losów naszego bohatera

pozdrawiam YOGI

użytkownik usunięty
YoGi_9

Właśnie ludzie niech wkońcu puszczą następną serię! ja uwielbiam ten serial tak jak Buffy!(tego już nie dają, mam nadzieję że nie będzie tak z aniołem) szkoda że Cordi będzie miała dziecko z Connorem, Anoił ją przecież kocha! Chyba zabardzo przeżywam ten serial!!!!!!!! PUŚCIE NASTĘPNE ODCINKI!!!!! BŁAGAM

Dodam swoje grosiki. Aniol nie traci wszystkich Conora moze i stracil ale odzyskal, niestety stracil szanse na bycie czlowiekiem bo postanowil zniszczyc zlo w 100% nie bede pisal szczegolow nie zdradze wam tej przyjemnosci ale powiem jedno ze ostatni odcinek nie satysfakcjonowal mnie no i (ale tego nie powiem jak sie zakonczyl)

użytkownik usunięty
Remington_Steele

NO LUDZIE NIECH KTOŚ ZNAS NAPISZE EMAILA DO TV4, JA BYM TO ZROBIŁA ALE, NIE MAM WENY TWÓRCZEJ. ICH ADRES TO
dziennik@tv4.pl
TO JEST ADRES INFORMACJI. A ZRESZTĄ WEJDŹCIE NA http://www.tv4.pl/
I SPRAWDZCIE! NIECH KTOŚ TO NAPISZE

Ja narazie wyslalem zapytanie i nic nie odpisali !!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 7
Remington_Steele

ja odniosłam zupełnie inne wrażenie :)

uwaga SPOILER :P


Anioł podpisał ten papier, który miał "unieważnić" przepowiednię, ale kilka odcinków wcześniej kiedy Wesley znalazł pismo, w którym Angel zatwierdził wyczyszczenie wspomnień o Connorze widać było podpis Anioła i te dwa podpisy są zupełnie inne :) :] inna sprawa z zakończeniem, ale je możemy już sobie dopisac tylko w wyobraźni (albo czekać z nadzieją, że niegdysiejsze plany powstania filmu wciąż są aktualne..:])



poza tym uważam, że 5 sezon jest najlepszy ze wszystkich i chociaż nie ma juz Cordy to obecność Spike'a i masa świetnych odcinków oraz postać Illyrii i ostatnie epizody całkowicie to rekompensuja!

użytkownik usunięty

Skąd ta informacja o Cordi, bo przyznam, że trochę mnie dobiła. Czy Connor nie jest dla niej za młody? Ktoś powie, że Angel z kolei jest za stary, ale między nimi wyczywa się chemię.
Co do Twojego przeżywania, dla mnie stałą pozycją w całym telewizyjnym programie był kolejny odcinek serialu we wtorek o godz. 20.00 i cała rodzina i znajomi wiedzieli, że o tej porze jestem zajęta.
Teraz będę cierpliwie czekać i szukać w programie telewizyjnym zapowiedzi następnych odcinków.

Czy Cordki za mloda czy stara tam chodzilo poprostu a apokalipse heheh. No a z tymi nowymi odcinkami to gorzen pewnie nie bedzie ale mniejmy nadzieje ze dadzą. Bo w wersji pl jeszcze nie ogladalem tylko w wersji anglojezycznej wszystkie heheheh

użytkownik usunięty
_Anika_

zgadzam sie z angelą dziwi mnie też że tv 4 nie emituje dalszych odcinków jak można przerwać w połowie emitowanie odcinków jest ich (chyba) ok 110 a wyemitowali ok 40 sorry ale niektórych wciągają takie seriale i teraz trzeba bedzie czekać kilka miesiecy aż wznowią odcinki...to jest głupie.......

użytkownik usunięty

sory za bład nie z angelą lecz z aniką jeszcze raz przepraszam.....szkoda że juz nie ma anioła boteraz nie ma co oglądac w telewizji......

użytkownik usunięty
_Anika_

Serial jest świetny, prawda, że sezony od 3 do 6 są troszke gorsze, ale choćby dla ostatniego odcinka warto je oglądać.
Jeśli TV4 nie wyemituje całego serialu to będą prawdziwymi świniami.

użytkownik usunięty

Ludzie co wy piszecie!! Aniol sie konczy na 5 serii a w ostatnim odcinku chcac zniszczyc KRAG ZŁA (takie tam bractwo) podpisuje sie zrzeczenia z przepowiedni ze "wampir z dusza za uczynki stanie sie czlowiekiem" czyli przekresla szanse na powrot do Buffy itd. Podpisal sie swoja krwia na na proroctwie SHANSHU i juz nigdy sie nie stanie czlowiekiem!! A z reszta juz nie bedzie zadnych kontynuacji(ani Gellar ani Boreanaz nie chca juz) a ostatni odcinek Aniola jest taki ze wybijaja wszystkich z kregu......szefa Wolfram&HArt oraz Lindseya a pod koniec staja do walki z horda nieumarlych i gina?! to jest nie pewne bo sa napisy konczace bez walki!! i ginie WES ze starciem z jakims tam kolesiem!! ZAPEWNIAM WAS ze nie bedzie kontynuacji juz tych seriali ani filmu kinwego bo oni maja lepsze oferty a te role im sie znudzily i koniec! Ogladalem 1-5 serie "aniola" i koniec jest zdeka beznadziejny wiec jak ogladniecie ostatni to bedziecie mieliwiekszy niedosyt niz przed jego ogladnieciem

cóż możliwe ale ja mimo wszystko i tak b. chciałabym to zobaczyć! Gdyby TV4 to wyemitowało...och dobrze sobie pomarzyć! A z tą petycją to całkiem niezły pomysł! Mi sie podoba! Może by to coś dało...

_Anika_

Powiem jedno ten kto wyjawil jak sie skonczy aniol jest.......... sory kimkolwiek jestes ale wes nie niszcz innym radochy ogladania serialu a ty powiedziales/las juz wszystko najciekawsze !!!!!!!! Chcial czy nie 5 sezonow jest git ANiol zginoł lub nie ale nigdyby nie wrocil do buffy bo kocha kogos innego a Buffy by Aniola nie przyjela jak i cala ich banda ale tego nie powiem niech dowiedza sie ci co ogladaja a jak chca szczegolow to niech pytaja sie osobno.

Remington_Steele

a mnie sie wydwawalo ze buffy zginel juz dosyc dawno ale moze sie myle

YoGi_9

Fanem buffy nie jestem ale ona chyba zyje hhe to spike oddal zycie za ludzi hehe.

ocenił(a) serial na 5

dokladnie zgadzam sie z tym niedosytem :((( tez to czuje :(((

użytkownik usunięty
lady_m4ry_J_

Po pierwsze, buffy umiera i ginie kilka razy więc nie ma się o co martwić. Po drugie, kto wymyślił miłość Angela i Cordy??? Przecież w "Buffy ...." ona była wredna ( i cóż że sie zmienieła!) Ten wątek jest tandetny. Po trzecie, jak mozna było rozdzielić Byffy i Angela??? Cały czas wymyslano jak najgorsze rozwiązania byle by tylko oni nie byli razem. Oba seriale po prostu ktoś chciał skasować!

Oj fanem nie jestes tego serialu ani tego drugiego. Cordy moze byla wredna ale w serialu Angel wydoroslala !!

ocenił(a) serial na 9
_Anika_

Cordy zmieniła się w Angelu nawet bardzo, pod koniec była już zupełnie inną osobą.

Ja najbardziej lubię chyba drugą połowę 3-ciego sezonu i pierwszą 4-tego. Piąta seria też była całkiem fajna - głównie dlatego, że Spike dołączył do obsaady i tym samym urozmaicił serial komicznymi dialogami. Kłótnie Spike'a i Angala są bezcenne LOL

użytkownik usunięty
thalassa

ja bym bardzo chciała obejrzeć całą reszte tego serialu bo widziałam do momętu kiedy Connor zamyka Angela w tej skrzyni i wyrzuca do morza Bleee.....beznadzieja ja chcę wiedzieć co dalej!!!
Wszyscy jakoś oglądali do końca a nawet wszystkie odcinki. Jak? Gdzie? Kiedy? powiedzcie mi prosze jak to ściągneliście czy co....

użytkownik usunięty

to jeszcze ja jakby co to na maila milga23@wp.pl lub na gg 4676393
Napiszcie prosze

ocenił(a) serial na 9

Ja oglądałam tylko dzięki znajomemu, który porzyczył mi DVD z serialem. Osobiście w ściąganie się nie bawię bo na jeden odcinek chyba z tydzień musiałabym czekać

użytkownik usunięty
thalassa

Następny sezon będzie jak skończą nadawać "z archiwum x". Zawsze puszczaja jakis inny serial miedzy sezonami... =]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones