PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 851
ocen
7,2 10 1 8851
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

dziecko z drugego sezonu

użytkownik usunięty

Może mi ktoś wyjaśnić jak to się stało, że Darla zaszła z Angelem w ciążę? I o co chodzi z tym wszystkim konkretnie? Bo nie łapię, a dokładnie nie widziałam.

Spróbuje odpowiedzieć na twoje pytanie, trochę to skomplikowane. jedna z teori dla mnie najbardziej wiarygodna mówi że, Connor był wynikiem starannie zaaranżowanego planu Jasmine która była demonem czy coś w tym stylu. Jasmine potrzebowała materiału genetycznego kogoś silniejszego od człowieka by móc przyjść na świat. W czwartym sezonie opętuje Cordelie ale potrzebuje ciała by móc przyjść na świat. Jasmin w ciele Cordelii razem z Connorem płodzą dziecko dzięki czemu zeszła na ziemię, opętała ludzi i prawie doprowadziła do apokalipsy. Lepiej niepotrafię tego wytłumaczyć.

użytkownik usunięty
beksi

hm.. aha... no w sumie dobre wytłumaczenie;] Dzięki!

użytkownik usunięty

a mnie zastanawia skąd Darla pojawia się w serialu anioł ciemności gdzie w buffy zostaje zabita

Bodajże na końcu pierwszego sezonu Darla została wskrzeszona jako człowiek nie wampir przez kancelarie Wolfram & Hart, w celu wykorzystania i kontroli Angela, który po prostu przeszkadzał im w ich złowrogich planach.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones