PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611102}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,8 719
ocen
5,8 10 1 719
Aniołki Charliego
powrót do forum serialu Aniołki Charliego
ocenił(a) serial na 6
kaspi149

Na chwilę obecną mamy dwa plakaty i - podobnie jak w przypadku "Nikity" - jest to kicha straszna.
Jeżeli z serialu też będzie taki glamour unisex, to może się okazać że będzie bardziej niestrawny niż filmy kinowe.
Ale solidnych podstaw do takich obaw na razie brak.

Khaosth

też mam negatywne nastawienie do tej produkcji, nikita była niezbyt ciekawa, zwłaszcza w porównaniu do pierwowzoru. Ciekawe jak będzie z tym zwłaszcza, że nawet pierwowzór był słaby. Szkoda, że marnują czas na coś takiego, zamiast skupić się na czymś lepszym. Ale zobaczymy pierwszy odcinek i ocenimy

ocenił(a) serial na 6
Lynguistics

Akurat w "Nikitę" się wciągnąłem, więc do niej specjalnie nie piję. Za to te plakaty są tandetne - równie dobrze mogłyby reklamować "Seks w wielkim mieście". Mam nadzieję, że "Aniołki ..." nie będą takim glamour unisexem, jak ten ich plakat. Takie drobne sprostowanie. :)

Szczerze powiedziawszy "Aniołki ..." to był niezły pomysł na lekki, nieco humorystyczny serial sensacyjny. Pewna niemiecka firma wzorując się na podobnym schemacie stworzyła serial "Wilde Engel". Tutaj liczę tylko na akcję i znośny humor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones