PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611102}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,8 719
ocen
5,8 10 1 719
Aniołki Charliego
powrót do forum serialu Aniołki Charliego

Z natury nie jestem człowiekiem wymagającym. Wystarczą dla mnie piękne widoki, trochę akcji i jestem w niebie. Serial dla mnie jak znalazł. Ale cóż, spieprzyli... lecz nie do końca.

Pilot... najdelikatniej to ujmując był "tragiczny". Za szybki początek, scenariusz na poziomie uczniaka z piątej klasy podstawówki, uczyniły go sztywnym, bez uczucia i w ogóle zamiast się nim cieszyć, zastanawiałem się "co ja do cholery oglądam". Potem troszeczkę lepiej choć szczególiki raziły w oczy.

Co mi się podoba?
1) Przede wszystkim same aniołki - trójka idealnie dobranych dziewczyn. Ładne [tu zdecydowanie prym wiedzie Minka Kelly od której zdecydowanie nie mogę oderwać wzroku], inteligentne, zgrane - aniołki idealne. Każda ma swój zestaw umiejętności, co każdą z nich czyni wyjątkowe w swoim rodzaju.
2) Bosley - mając w pamięci filmowe wersje z powodzeniem stwierdzam że jest to najlepszy "pomocnik" drużyny. Nie ogranicza się do siedzenia w samochodzie, tylko jak chce to wskoczy do akcji sam.
3) Zdjęcia - Miami pokazane na poziomie "Burn Notice", za co z góry plus :)

Co razi w oczy?
PRACA TWÓRCÓW!!!
Scenariusz - naprawdę gorszej roboty nie widziałem. Pierwszy odcinek napisał szóstoklasista! No dajcie spokój, takie drętwe teksty aż się zdziwiłem że takie coś poszło w ogóle do montażu! Potem jest lepiej, ale... niekonsekwentnie. Przykład - Aniołki przedstawione są jako twarde charaktery, a tu mamy taką Eve, która jednak daje się złamać w czwartym odcinku, dając informacje do złego gościa, a mimo to wychodzi ostatecznie tego bez szwanku! No na litość boską, troszeczke bardziej się postarać. Już pominę fakt braku policji przy KAŻDEJ rzeczy którą nielegalnie aniołki zrobiły... I inaczej pisać te historie, bo po dzisiejszym odcinku to mam wrażenie, że nieważne co - rzucenie w ogień walki w Iraku, przeprawa przez jakieś bagna w Amazonii, czy wspinanie się po górach lodowych na Arktyce to tak i tak Aniołki skończą ładnie wymalowane i w ładnych sukienkach...

Reżyseria, Montaż - Do historii przejdzie prawdopodobnie scena z pilota gdzie Pajaro uderzony przez samochód, upada na ziemie z pistoletem w ręku, po czym leżąc sobie na tej ziemi PRZYPOMINA sobie że ma broń w dłoni i ją wyrzuca. I to trafiło na emisję! Po prostu nie wiedziałem co robić śmiać się, czy płakać nad wykonaniem.

Podsumowując - dziewczyny piękne, idealnie dobrane, aktorsko na początku kulały, ale teraz jest ok. Szkoda, że cancel, bo serial miał potencjał. Ja na miejscu stacji wywaliłbym całą ekipę tworzącą i zatrudnił nowych ludzi.

Ocena?
6/10

ocenił(a) serial na 6
telepek

Gwoli podsumowania tego "sezonu"...

To co napisałem dalej stoi, jednak z biegiem odcinków o wiele lepiej. Aktorki się rozkręciły, tak samo jak scenariusz - brak drętwych tekstów co zaowocowało o wiele lepszą grą aktorską. Historie "odcinkowe" coraz ciekawsze no i zaciekawił ten plan "zdemaskowania" Charliego przez Oswalda i tatę Abby. Utrzymuje swoją opinię - szkoda, że cancel, nawet jakby miał już byc, to serial zasługiwał na pełen sezon, żeby skończyć to co już zostało zaczęte.

telepek

Ja widziałem dopiero dwa odcinki,może serial rewelacyjny nie jest ale miło się ogląda :)
No ale czytam że będzie tak mało odcinków i już serialu nie będzie?
Jeśli tak to wielka szkoda,aktorki bardzo fajne i ładne,wiadomo że nie przebiją pierwszych aniołków ale moim zdaniem ten serial jest dużo lepszy niż dwa filmy o aniołkach,gdzie aktorki były bez komentarza,a walka była sztuczna i raziła w oczy,te ich "akrobacje" i wysokie "skoki" to po prostu była parodia jakaś..
Oceniam ten serial na 8,widziałem dwa odcinki ale dam już 8,dlatego że serial nie jest wcale taki zły,i dziwie się że miał małą oglądalność...

ocenił(a) serial na 1
telepek

"Scenariusz - naprawdę gorszej roboty nie widziałem. Pierwszy odcinek napisał szóstoklasista! No dajcie spokój, takie drętwe teksty aż się zdziwiłem że takie coś poszło w ogóle do montażu!" - haaaa! Nie czytając wcześniej Twojego komentarza, skomentowałem go tak samo po oglądnięciu pilota. :) I do 4tego odcinka, nadal uważam, że tego szóstoklasistę powinni zwolnić z pracy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones