PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870865}

Anna Boleyn

Anne Boleyn
1,4 2 692
oceny
1,4 10 1 2692
6,7 3
oceny krytyków
Anna Boleyn
powrót do forum serialu Anna Boleyn

...mogliby nakręcić film o Baracku Obamie, w którego wcieliłby się na ekranie Woodie Allen albo film o Michaelu Jordanie, którego z kolei sportretowałby Jack Black. Wyszłoby na to samo. Jack Black to świetny aktor, na pewno udźwignąłby tę rolę, co do tego nie mam wątpliwości.

ocenił(a) serial na 1
forek23

Jack bardziej by pasował do roli Martina Luthera Kinga, bo na koszykarza to za mało wysportowany i zdecydowanie za niski, a taki King był tylko o 1cm od niego wyższy więc to lesza rola niż Jordan który miał ponad 190cm wzrostu.

WTTW_FILM

Chcesz mi powiedzieć, że Jack Black jest za niski do roli Michaela Jordana? I za gruby? No bez żartów proszę. Jack Black zagrał Guliwera w krainie liliputów, a skoro tam był olbrzymem, to z rolą Jordana by sobie nie poradził? Z palcem w...nosie.

ocenił(a) serial na 1
forek23

Ale on dalej był tego samego wzrostu, po prostu liliputy były malutkie :(

ocenił(a) serial na 1
WTTW_FILM

Swoją drogą ciekawe skąd wzięli tak małyvh aktorów.

WTTW_FILM

dlaczego dyskryminujesz go ze względu na wzrost???

ocenił(a) serial na 1
marco_tbg

Bo jestem p0lką XDDDD

ocenił(a) serial na 1
forek23

Osobiście czekam na film o Martinie Luterze Kingu, którego zagra Clint Eastwood. To będzie postępowy hit.

kodif

Różnica wieku jest spora pomiędzy tymi dwiema osobami, no ale skoro kolor skóry jest bez znaczenia, to wiek tym bardziej.

ocenił(a) serial na 1
forek23

Ja wciąż czekam na nową ekranizację Tarzana, którego zagra czarnoskóry gej. Chyba się nie doczekam :P

ocenił(a) serial na 1
forek23

Jack Black przynajmniej nazywa się jak trzeba by zagrać Michaela Jordana xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones