PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541885}

Archer

8,1 9 873
oceny
8,1 10 1 9873
Archer
powrót do forum serialu Archer

Wie ktoś kiedy się pojawi 9. sezon na Netflixie? Czy jeszcze nic o tym nie wiadomo?

ocenił(a) serial na 8
nclmeister

Zgodnie z zapowiedziami miał się pojawić wczoraj, 09.07, ale do dzisiaj nie ma.

ocenił(a) serial na 9
gsmith2358

Dokładnie, czekam z niecierpliwieniem. Grafiki z 9. sezonu już są, a odcinków nie ma. Pisałem do supportu i nie posiadają żadnych wiadomości :/

ocenił(a) serial na 10
nclmeister

Właśnie jest. DLACZEGO TO JEST ZNOWU JAKIŚ ALTERNATYWNY ŚWIAT?!! :-C A tak chciałem powrotu zwykłego Archera...

ocenił(a) serial na 9
kubix28

U mnie też już są, po 5 odcinkach fabuła nie powala..

ocenił(a) serial na 10
nclmeister

Na razie obejrzane 3 i dalej nie ogarniam,co tu ma byc interesujące... :-C Dreamland był spoko-taki Archer tylko w latach 40 - to miało sens

ocenił(a) serial na 9
kubix28

humor trzyma poziom, cały czas mnie bawi, po 9 sezonach nie jestem w stanie porzucić takiego serialu.

ocenił(a) serial na 10
nclmeister

trochę przesadziłem. Nie jest źle. Początek był słaby,później sezon się zdecydowanie rozkręcił. Humor spoko a trio Archer-Panm-Papuga Krieger był świetny.

nclmeister

a jak napisac do supportu? Ciekawe kiedy będzie mozliwosc pobierania na komputery Apple

ocenił(a) serial na 9
Murek92

Tam gdzie profile wybierasz rozwijasz panel taki i masz zakładke Pomoc, piszesz do supportu lub też możesz zadzwonić, odpowiadają szybko zazwyczaj ;)

nclmeister

W 10 szykuje się Archer w kosmosie oni chyba już całkowicie odpłyneli od pierwotnej linii fabularnej.

ocenił(a) serial na 9
ChubakaCieLubi

Sterling jest cały czas w śpiączce i można uznać, że to tylko jego wyobrażenia.

nclmeister

Tak więc dalej żyje tyle że we śnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones