PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541885}

Archer

8,1 9 859
ocen
8,1 10 1 9859
Archer
powrót do forum serialu Archer

Powalający, inteligentny humor spodobałby się każdemu normalnemu człowiekowi. Jedyna
wada tego serialu to za słaba reklama. Jest on mało znany i zbyt mało osób wie w ogóle o
jego istnieniu.

"Archer" jest jednym z moich ulubionych. Nie ma żadnych wymuszonych uśmiechów. Jest to
kolejny dowód na to, że ranking fw ssie jaja.

transistor152

dopiero zaczalem ogladac przyznam szczerze od pierwszego odcinka smieje sie do lez. szukalem czegos by wypelnic pustke po venture bros.:) i znalazlem

ocenił(a) serial na 9
transistor152

Nie jestem pewien czy spodobał by się każdemu "normalnemu" człowiekowi, ale ja uwielbiam ten serial.

ocenił(a) serial na 9
transistor152

a może to i dobrze że nie jest tak znany, pod tym względem można dojść do wniosku że jest to taki serial dla elit, a nie dla pospólstwa :-)

ocenił(a) serial na 8
transistor152

Nie kazdy lubi animacje, nie kazdy lubi szpiegostwo. Choc tez bym myslala, ze bedzie bardziej popularny. Ale z drugiej strony sa kolejne serie, wiec ktos chyba oglada. :)

ocenił(a) serial na 9
transistor152

Trochę ta pierwsza dziesiątka na wyrost, inteligentny humor też (chociaż czasem da się dostrzec drugie dno). Ja uwielbiam go za luz jaki mi daje. A czwarty sezon to już wogóle świetny i czekam na każdy odcinek :)

transistor152

Może nie trafia we wszystkie gusta? Pomyślałeś o tym? Dla mnie zdecydowanie lepszy jest BoJack Horseman, Rick&Morty i Simpsons i Futurama. Potem dopiero na końcu Archer.

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Myślę, że ma w pewnym stopniu rację. Serial ma już 10 sezonów zatem także oglądalność. Taką biedną "Futuramę" ściągano z anteny kilka razy aż w końcu ją ukatrupiono aby włożyć wysiłek w inne produkcje (np. niezłą Brickleberry... ukatrupione po trzech sezonach i ożywione ponownie jako o wiele gorszy "Paradise PD").
Dla mnie faktycznie jest to obecnie najlepszy ze seriali animowanych dla dorosłych, a to głównie dzięki nieźle skonstruowanym charakterom. Żaden nie irytuje, nie jest zbędny, ich przygody śledzę z ogromną przyjemnością.

transistor152

Jakby powstał film... To przyćmiłby Bonda !

Bilet95

Chętnie zobaczyłbym serial aktorski :)

buterfly

A ja nie X(

Pewnie by to spieprzono.
Po za tym... kto by dał ten epicki głos Archera jak nie H. Jon Benjamin...

Bilet95

Wszystko zależy od tego kto by się za to zabrał .

buterfly

No... jak ostatnio wzięto się za Death Nota, to skończyło się katastrofą.

Bilet95

Tylko że '' Archer '' to nie anime :) .

buterfly

I co z tego.. i to i to transfer z animacji do filmu.
A jak było z Garfieldem.

Bilet95

Owszem tylko że jeszcze nie słyszałem, aby Amerykanką udała się adaptacja anime :) .

Co do Garfielda to tez się nie dziwię, bo uważam że nie jest to ciekawy materiał na film aktorski :) .

buterfly

Jak dla mnie nie powinno być takich transferów.
Obejrzałbym animowany pełnometrażowy.

Bilet95

Akurat w tym przypadku jest świetny materiał na serial aktorski - Nawet wiem kto powinien się za niego zabrać :) .

transistor152

Jestem po pilocie. Boziu co tu się ku.. działo! Z 3 razy się oplułem, 5 razy dusiłem ze śmiechu i tak w kółko. No genialny. Jeśli dalej jest ten sam poziom, to to jest serial gigant. Takiego inteligentnego chamstwa i humoru dawno nie widziałem. No jest moc.

vincent866

Sezon 9 daje rade.
Ale chyba tylko trio Archer, Pam i papuga. Reszta jest, bo jest.

transistor152

ja kocham taki humor, mam obsesję na punkcie "Archera" i absolutnie zgadzam się że powinien być w pierwszej dziesiątce, ale polemizowałabym z tym, że "spodobałby się każdemu normalnemu człowiekowi". spotkałam się już bowiem z opinią, że jeśli jesteś fanem takich produkcji jak Archer", "Happy!" lub też "Big Mouth" tak m.in. trzeba mieć zrytą banie i być chorym na umyśle. wszystkie te trzy ww tytuły należą do moich ulubionych ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones