Archer (2009-2023)
Archer: Sezon 12 Archer Sezon 12, Odcinek 8
Odcinek Archer (2009-2023)

Mission: Difficult

8,0 48
ocen
8,0 10 1 48
Archer
powrót do forum s12e8

pomimo tego że niekoniecznie podoba mi się poziom jaki teraz reprezentuje "Archer" i nie jest to ten sam serial który kiedyś tak bardzo uwielbiałam, muszę jednak oddać twórcom to że hołd jaki złożyli dla Ś.P. Jessici Walter jest piękny i wzruszający.

zakończenie gdzie Malory żegna się w liście ze swoim synem informując że przechodzi na emeryturę, a potem widzimy że aktualnie ukrywa się na jakiejś egzotycznej plaży, popijając ukochany alkohol i mając u boku swojego męża Rona Cadillaca ( którego głos podkładał Ś.P. Ron Leibman, mąż Walter IRL który zmarł pod koniec 2019 r. ) , trzymając się razem za ręce obserwują zachód słońca, jest bardzo pięknym zakończeniem i pożegnaniem dla ikonicznej postaci serialu oraz dla legendarnej aktorki jaką była Jessica Walter.



aż mi się łezka w oku zakręciła. nigdy bym nie pomyślała, że jakikolwiek odcinek Archera doprowadzi mnie do łez, but here I am. nie wyobrażam sobie dalej "Archera" bez Malory Archer aka Jessici Walter. absolutnie nie do podrobienia ;  jedna z najbardziej barwnych, zabawnych i charyzmatycznych postaci w serialu. jej 'one-liners' zawsze będą najbardziej ikoniczne. niepoliczalna strata. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones