Archer
powrót do forum 13 sezonu

Moja ocena

ocenił(a) serial na 8

Archer to zdecydowanie bezkompromisowa opowieść. Tutaj twórcy ewidentnie postanowili się nie gryźć w język. Poprawność polityczna czy żarty nie na miejscu po prostu tutaj nie istnieją. Świetny odmóżdżacz i bardzo zabawne odcinki pełne akcji i humoru. Mój znajomy polecił mi ten serial i chyba w tydzień nadrobiłem 13 sezonów. Ogląda się to szybko, miło i przyjemnie. Poza Archerem strasznie lubię postać Cyryla i konflikty między innymi postaciami. Oczywiście w pewnym momencie dochodzizmy to pewnego zwrotu akcji w fabule. Po 6 sezonie kończy się klasyczna seria z Archerem. Nasz bohater po wydarzeniach z 6 sezonu zapada w śpiączkę a 3 kolejne sezony to sny oraz wizje naszego głównego Agenta. Jest to ciekawy zabieg fabularny jednak nie wszystkie sezony z tego cyklu mi się podobały. Pierwszy sen jest najlepszy, ponieważ tam przenosimy się do roku 1947 i mamy tam motyw prywatnego detektywa, śledztwa oraz morderstwa. Kolejny sezon to już motywy Robinsona Crusoe, wyspy i poszukiwania skarbów i szczerze wypadło to średnio. Najgorszym sezonem z tego cyklu był jednak 3 sen, czyli sezon 10. Tam postanowili zrobić coś, ale parodie Gwiezdnych Wojen. Kompletnie nie przypasował mi ten klimat i uważam to za najsłabszy sezon całej serii. Na szczęście od sezonu 11 seria wraca do normalności i znów mamy kontynuację przygód Archera po wybudzeniu się ze śpiączki. Czekam na sezon 14.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones