PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844463}
6,1 4 040
ocen
6,1 10 1 4040
Archiwista
powrót do forum serialu Archiwista

A mnie się podoba

ocenił(a) serial na 5

Talar zresztą świetny- trochę nieporadny, trochę zagadkowy , nieco niezdarny. Doskonale oddane realia naszej policji.

Niesia72

Mnie również.Przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) serial na 2
Niesia72

Jakie? Co tam było z realiów? Ja tylko zauważyłem, że przerzucono kobietę ot tak sobie do archiwum, które zważywszy na wygląd mogło być równie dobrze urządzone w jaskini, poza tym samowolne podjęcie przez nią sprawy, która była zamknięta, bieganie typu przeczytałam - porozmawiam, przeczytałam - porozmawiam. A na końcu, nie wiadomo dlaczego, przełożeni od ręki zlecają rozbiórkę...

ocenił(a) serial na 5
Izukar

Czyli wypisz wymaluj nasza policja :-)

Niesia72

Nawet nasza policja nie jest na tyle beznadziejna, że wiedząc kto jest sprawcą odwraca od niego głowę żeby ten mógł ją zaatakować. Nawet jeżeli ten odcinek by mi się podobał to 8 to gruba przesada, max 6.

Bzium_3

A biorąc pod uwagę, że nie wystawiam oceny po jednym odcinku to klikam, że mnie nie interesuje.

Serial dla posiadaczy telewizji naziemnej ;D Naprawdę wychodzi tyle ciekawych produkcji, szkoda na to czasu, a i skala oceny się wtedy zmienia ;P

ocenił(a) serial na 1
Niesia72

Talar to akurat najgorzej ze wszystkich aktorów zagrał, żenujące to było.

ocenił(a) serial na 5
Niesia72

Drugi odcinek mnie dobił - nie da się oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones