PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844463}
6,1 4 062
oceny
6,1 10 1 4062
Archiwista
powrót do forum serialu Archiwista

Nastraja pozytywnie. To nie jest kolejny ojciec mateusz a bliżej mu do W11. Przypuszczam jednak że podzieli los paradoxu lub stanie sie tasiemcem bazującym na tym samym schemacie. Dlatego cieszmy się pierwszymi odcinkami tak szybko się rozłażą seriale

ocenił(a) serial na 8
oleksiey2000

Też mi się spodobało :)
Co jak co ale kryminały wychodzą świetnie naszym filmowcom
Talar po prostu the best.
Moim zdaniem przydałby się serial kryminalny w stylu retro Lwów początek lat 30 i komisarz który rozwiązuje zagadki kryminalne

ocenił(a) serial na 3
oleksiey2000

Moim zdaniem to jest kolejny "Ojciec Mateusz", strasznie slabo i ten przerysowany Talar. Ale można się było tego spodziewać , w końcu serial zrobili twórcy "Leśniczówki"

Bartek_990

Nie zgodzę się. Ojciec Mateusz to zupełnie inna konwencja i w swoim gatunku jest OK. Natomiast tu dostajemy serial zrobimy chyba "na poważnie". To chyba sugeruje, że coś im nie wyszło ;)

Mam pytanie do osób które oceniły ten film na 8.
Czy jesteście przeciętną widownią Ojca Mateusza i W11 i czy kiedykolwiek słyszeliście o kablówce, netflixie lub hbo go?

oleksiey2000

Nie wiem co gorsze ojciec mateusz czy w11.

oleksiey2000

Całkiem udana produkcja,przyjemnie sie to oglądało.W przeciwieństwie do amerykańskich produkcji nie było żadnego homoseksualisty ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones