PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492709}

Armstrong i Miller Show

The Armstrong and Miller Show
7,7 70
ocen
7,7 10 1 70
Armstrong i Miller Show
powrót do forum serialu Armstrong i Miller Show

Na ten show trafiłem przypadkiem i nie żałuję. Skecze są naprawdę świetne.

Serial opiera się na dwóch komikach, którzy występują w wielu różnych rolach - rozbitków, pilotów myśliwców, nauczycieli, czy choćby szkockich muzyków i panie z bodajże baru. Skecze opierają się głównie na postawach i drobnych paranojach naszych czasów (zostań nauczycielem), kwestie historyczne raczej tu nie występują. A wspominam o nich, ponieważ całość przypomina słynny "Latający Cyrk Monty Pythona". I dla wiernych widzów tamtego show, ten serial powinien być bardzo ciekawą propozycją.

Osobiście polecam obejrzeć i nie zrażać się dziwnie kiczowatą czołówką.

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

Właśnie obejrzałem drugi odcinek i zgadzam się. Mnie też ten serial bardzo przypomina absurdalny humor Monty Pythonów. Zwłaszcza skecz "czy coś Pan kupuje?" czy też skecz z laleczkami. Z pewnością będę śledził dalej ten serial.

Khaosth

Znakomity. TV4 zdecydowanie stawia na humor angielski. I bardzo dobrze.
Można także oglądać "Poznajcie Karen Taylor" także serial BBC (daje radę).
Wcześniej był "Benny Hill", "Cienka niebieska linia". Naprawdę tak trzymać
!

Czekać tylko kiedy dadzą konkreta w postaci "Czarnej Żmiji" o/

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

Tak, zgadzam się z wami. Też trafiłem na ten program przypadkiem i nie zawiodłem się.

Niestety nim się naprawdę zaczął został chyba wycofany z ramówki. Nie wyemitowano dzisiejszego odcinka, a planów następnych nie ma też już w programach tv. Ponadto wszelkie informacje o tym serialu zniknęły ze strony TV4. Bardzo to smutne i czekam na jakieś wyjaśnienie ze strony stacji.

porucznik_gruber

Informacje znów się pojawiły - najbliższa emisja w piątek o 21.35
http://www.tv4.pl/tv4_programWiecej_30494/Armstrong_i_Miller_Show.html
Oby to był zwiastun regularnej emisji, a nie kolejny jednostkowy przypadek.

Khaosth

Można go oglądać też na nowym kanale TV 6 :
http://tv6.com.pl/ramowka/armstrong-and-miller-show-13/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones