PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 212
ocen
7,3 10 1 63212
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Arrow 8x01 - opinie

ocenił(a) serial na 8

Niesamowity odcinek. Po bardzo słabym w mojej opinii finale nastąpił taki sztos. Odcinek świetny. Sekwencje walki na bardzo wysokim poziomie. Nostalgiczny klimat - z tej bardzo pozytywnej strony. Mnóstwo powrotów, miałem obawy, że przez nagromadzenie aktorów wyjdzie z tego kaszana, a wyszło coś świetnego. Każda postać dostała wystarczającą ilość czasu. Nie spodziewałem się, że Arrow może jeszcze wzbudzić we mnie takie emocje. Fabuła odcinka poprowadzona w bardzo logiczny sposób, sporo zaskoczeń, gdzieniegdzie może się łezka w oku zakręcić. Co do futurospekcji - niebo a ziemia w porównaniu z poprzednim sezonem. Zajęto się w nich znacznie ciekawszym wątkiem.
Mam naprawdę ogromną nadzieję, że Deathstroke pojawi się jeszcze w tym sezonie. Skoro wykorzystują tę postać w Titans a w tym odcinku nieustannie o nim napomykają miło byłoby zobaczyć Benneta na ekranie po raz ostatni.
9/10
Serdecznie zachęcam do obejrzenia, zwłaszcza tych, którzy poddali się już po 5 sezonie. Myślę, że warto obejrzeć ten ostatni sezon, zwłaszcza jeżeli jego poziom będzie analogiczny do poziomu tego epizodu. ;)

ocenił(a) serial na 7
359

Zbieram się do obejrzenia Arrow. Porzuciłem oglądanie jakoś przy mid-season finale S6.
Dam rade ogarnąć fabułę w S8 bez oglądania tych wszystkich odcinków z S6 i S7?

ocenił(a) serial na 8
Azazel94

Futurospekcje mogą nieco wybić z rytmu. Ogólnie cały ostatni sezon ewidentnie jest zrobiony pod crossover. Warto by było gdybyś obejrzał chociaż Elseworld i arrow 7x22. To da Tobie pełniejszy obraz. Poza tym odcinek nawiązuje głównie do sezonu 1.

ocenił(a) serial na 8
Azazel94

Ale szczególnie polecam Arrow 6x23 - 7x07. Są to bardzo dobre epizody. Warto nadrobić. Resztę radzę sobie podarować, ponieważ faktycznie to nie wypał

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

Porzuciłem oglądanie w tym samym momencie, też przy szóstym sezonie, po czym wróciłem od początku siódmego i powiem tak: warto nadrobić sobie finał 6x23, potem oglądać do 7 odcinka sezon siódmy, ewentualnie dalej, jeśli się chce wszystko nadrobić (kilka odcinków było całkiem niezłych, ale już nie pamiętam dokładnie których) i w sumie tyle. Można również obejrzeć tylko części siódmego sezonu, które pokazują przyszłość (po odcinku 7, bo wątek główny poleciał z górki na samo dno do 15 odcinka chyba), żeby to nadrobić, i tyle.

Azazel94

Potwierdzam jw. z tymże głównie polecam odcinki 7x01 do 7x7 (sceny z Oliverem, resztę można śmiało omijać). Kawał dobrego 'kina', i dosyć brutalnego jak na te seriale CW. Resztę sezonu olać, zgnilizna zbliżona do poziomu s4 ale @359 dobrze pisze - finał 7x22 można obejrzeć, akurat jest to dobry odcinek z tego sezonu, lol, no i dużo z niego wynika w stosunku do s8 (taki cliffhanger to zbyt mocna rzecz aby nie obejrzeć, imo).

359

Mój ulubiony moment to jak jeden z gangu deathstroke walczy na pięści pomimo miecza na plecach

359

Totalnie się zgadzam. Chyba jeden z najlepszych epizodów ever. Jeśli każdy z finałowego sezonu będzie na takim poziomie to warto było czekać pomimo słabszych części. Sporo zaskoczeń, nostalgia i ogólnie sekwencje walk na wysokim poziomie. Nawet intro wróciło do chyba pierwowzoru. Sztos na maksa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones