PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 215
ocen
7,3 10 1 63215
Arrow
powrót do forum serialu Arrow
ocenił(a) serial na 10
amirta21

Ooo miło , dzięki ;))
A Ty kogo widzisz w lustrze? :D

ocenił(a) serial na 6
Raister

To pytanie trochę skojarzyło mi się z kółkiem wsparcia psychicznego, na którym człowiek wynurza swoje brudne sekrety hahaha :D

Moja odpowiedź, jest prosta: widzę stanowczo siebie xD


ocenił(a) serial na 10
amirta21

Seerio siebie? I potrafisz się z tego śmiać? Naprawdę podziwiam :D

ocenił(a) serial na 6
Raister

Serio, serio xD Śmiech to zdrowie, polecam każdemu :D

Raister

Raister, a kogo Ty widzisz w lustrze? :D

ocenił(a) serial na 10
mania19

Siebie , ale ja do lustra podchodzę bez trwogi i na luzie bo nie ciązy nademną fatum jakowegoś określonego wizerunku "prawdziwego mężczyzny" póki co :D

Ale Was dwie to podziwiam , nie widzicie Felki i się z tego śmiejecie ;))

Raister

widziec placzke w lustrze bym miala? :) daj spokoj :D

a poza tym nie jestem pseudofeministka :D

ocenił(a) serial na 10
mania19

Nawet jeżeli ta płaczka "wygląda jak PRAWDZIWA KOBIETA"? :D

No i dobrze że nie jesteś przez co można z Tobą wesoło i na luzie pogawędzić ;)

Raister

A daj juz spokoj z TA PRAWDZIWA KOBIETA :d

Ile mozna chodzic i wyc albo przywalac sie kij wie o co? :D

Zreszta placz to oznaka slabosci :)
I ciesze sie, ze mozesz prowadzic ze mna miłą konwersacje :D

ocenił(a) serial na 10
mania19

No dobra , dobry fun nie jest zły ale nie można przeginać więc "PRAWDZIWĄ KOBIETĘ" narazie odstawiamy :D

A co do płaczu to niekoniecznie , można się popłakać ze śmiechu chociażby (miałem tak parę razy na LoT) ;)

Raister

no ze smiechu to dopuszczam jeszcze :)
a ja bylam zazenowana ogladajac LoT

ocenił(a) serial na 6
mania19

Rzadko komuś to mówię, zwłaszcza online, ale mania19 i Raister: uwielbiam Was xD Przywracacie mi wiarę w normalnie nienormalnych ludzi :D

A co do LoT to nie wiem co scenarzyści biorą, ale niech odstawią (albo się podzielą), bo robi się tam dziwnie :P

amirta21

Nie wiem jak Raister, ale ja sie zarumienilam od komplementow :D

ocenił(a) serial na 10
mania19

Ja też , co nawet w lustrze sprawdziłem :D

ocenił(a) serial na 6
Raister

Hahahaha tylko nie popadnij w narcyzm, chociaż chyba Tobie to nie grozi xD

ocenił(a) serial na 10
amirta21

Ohh no wiesz , tak naprawdę to jestem niczym Gilderoy Lockhart z filmów o Potterze. Lustra , portrety własne na ścianach itp :D

ocenił(a) serial na 6
Raister

Hahaha to wiele wyjaśnia xD Ale wiesz koniec końców on źle skończył :P

ocenił(a) serial na 10
amirta21

Wypadeczek miał bo sie dobrał do popsutej różdzki , kazdemu mogło sie zdarzyć ;))

Raister

to ja tez lece sprawdzic swoje :D

ocenił(a) serial na 6
mania19

I jak? :D

amirta21

do jutra sie beda trzymac pewnie :) mam czerwona gebe jak pomidor od tego slodzenia haha :D

ocenił(a) serial na 10
amirta21

Ojeej dzięki :D *^_^* Pasujesz do nas amirto w takim razie :D

A LoT sie ogląda for fun i z nastawieniem na fun tylko i wyłącznie . Wtedy jest fajnie ;)

Raister

ja nawet tego for fun nie moge ogladac :D

ocenił(a) serial na 6
mania19

%%% czasami pomagają + dobre towarzystwo do seansu :P

amirta21

akurat nie pije :)

ocenił(a) serial na 6
mania19

To zostaje dobre towarzystwo :D

amirta21

no wlasnie wsrod znajomych tylko ja ogladam Arrowa, Flasha i do tej pory LoT :)

ocenił(a) serial na 6
mania19

Ciężki przypadek xD

amirta21

da sie rade :)

ocenił(a) serial na 6
mania19

Jak nie, jak tak :)

amirta21

i git :D

ocenił(a) serial na 10
mania19

A Supergirl oglądacie? Tam jest dosyć ciekawa sytuacja bo tu np się psioczy na Felkę między innymi dlatego że zabiera za dużo czasu antenowego a tam z kolei psioczą na niejakiego Mon Ela że też go jest za dużo :D

Raister

Obejrzalam kilka odc :) jakoos nie kreci mnie ten serial

ocenił(a) serial na 10
mania19

Ja się wkręciłem po obejrzeniu paru odcinków z drugiego sezonu :)

ocenił(a) serial na 6
Raister

Podobnie jak mania, obejrzałam kilka odcinków i nie pałam do tego serialu większą sympatią :P Zrobiłam natomiast wyjątek na crossovery i podoba mi się duet Supergirl i Flasha :D

ocenił(a) serial na 10
amirta21

Duet Supergirl i Flasha to najlepiej w musicalu wypadł natomiast w crossoverze najlepszy był duet Supergirl z Mickiem :D

ocenił(a) serial na 6
Raister

Oj bardzo podobał mi się ten odcinek, miałam niezły ubaw, a Music Meistera polubiłam od pierwszego wejrzenia :D

Chemia między Supergirl i Mickiem była urocza, aż chciało się na to patrzeć xD

ocenił(a) serial na 10
amirta21

Music Meister to świetna postać a Kara ma boski głos. Moon River w jej wykonaniu wrzucam sobie dość często do posłuchania :)

Co do Supergirl i Micka to byłem wtedy na etapie dopatrywania się shipu między Mickiem a Amayą (no bo piwo mu przyniosła , i chyba raz buziala dała) ale głupi blaszak sie wtrącił i popsuł mą piękną wizję ;/ Chociaż z drugiej strony to otwiera drogę Mickowi do randek z Karą (zwłaszcza że Mon Ela na tamtym forum nie lubią prawie tak jak tu Felki i krążą ploty że ma zniknać) :D

ocenił(a) serial na 6
Raister

Oj tak głos to ona ma, a jej wykonanie bliskie oryginału albo nawet lepsze ;) Hmm...może zrobię drugie podejście do całego serialu...

Dla mnie Amaya i Mick to był świetny duet, ale na obustronne friendzone :D W ogóle z tego co pamiętam to chyba jeszcze Rey smarował do niej cholewki :P

A ten Mon El on chyba pojawił się w tym musicalowym odcinku, jeśli to on to jakiś mdły ten chłoptaś :P

ocenił(a) serial na 10
amirta21

Eetam friendzone , Mick to jedyny porządny facet w tym towarzystwie :D Ale w przypadku blaszaka polecieli schematem typu "kochał sie w niej dziadek to kocha i wnuk".
Rey? Hmm nie pamiętam , to musiało sie skończyć zanim sie zaczęło :)

A co do Mon Ela to właśnie ten z musicalu. Jak dla mnie gość jest dosyć zabawny i podoba sie nastolatkom ale dziewczynom z forum Supergirl już nie :D Ale gdyby Mick go zastapił hahahaha to by było przekozackie :D

ocenił(a) serial na 6
Raister

Wątek z Reyem był dawno, jak utknęli bodajże w czasach młodego Staina i udawali małżeństwo, a potem Rey chciał się jej oświadczyć ale coś nie pykło :P

Jakbym obejrzała więcej odcinków Supergirl to może miałabym inne zdanie o tym Mon Elu, a tak przy całej reszcie (zwłaszcza przy Micku) wypada blado :P No ewidentnie nie mój typ hahaha :P

ocenił(a) serial na 10
amirta21

To nie z Amayą było tylko z tą piórzastą co zniknęła po s1 ;)

ocenił(a) serial na 6
Raister

Aaaa faktycznie, mój błąd :-P Nie wiem czemu je pomyliłam, o tamtej istnieniu już zdążyłam zapomnieć :-P

Raister

No ale odc ponoc szalowy nie byl ten muzyczny :)

ocenił(a) serial na 10
mania19

Mnie on zachwycił. A "Moon River" śpiewane przez Karę to istne cudeńko ;)

Raister

To moze sie skusze obejrzec :)

ocenił(a) serial na 6
Raister

oh dziękuję, aż na chwilę zaniemówiłam xD

Od LoT nie oczekiwałam zbyt dużo, dobry serial na wyluzowanie się po ciężkim dniu, ale te dinozaury w ostatnim odcinku rozwaliły mi system xD

ocenił(a) serial na 10
amirta21

Ojj to było pięne , marzy mi się teraz wycieczka Olivera do Los Angeles (bo to tam były chyba) , mieliśmy już Arrowa w kosmosie to teraz będziemy mieć Arrowa wśród dinozaurów :D

ocenił(a) serial na 6
Raister

Tak to było LA :D Hahhhh Ty to masz pomysł :D i tam pewnie rex-siu odgryzie rękę Oliverowi, a gdy wróci wszyscy łącznie z Felką się na niego obrażą, odwrócą bo sprawił, że dinozaury znowu wyginęły :P

Dobra piszę bzdury idę po kawę :D

ocenił(a) serial na 10
amirta21

To nie bzdury a Ty własnie dołożyłaś kolejną traumę Oliverowi - "booooże to przeze mnie wyginęły dinozaury , zwiewam na wyspę" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones