Arrow (2012-2020)
Arrow: Sezon 1 Arrow Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Arrow (2012-2020)

Vendetta

42m
8,3 2 777
ocen
8,3 10 1 2777
Arrow
powrót do forum s1e8

Odcinek 1x8

ocenił(a) serial na 9

Jako, że Walking Dead ma dłuuuugą przerwę to Arrow rządzi, rządzi, rządzi!!

Kocham ten serial zwłaszcza za odwołania do Batmana. W najnowszym odcinku mamy [spoiler] zegar z tajnym schowkiem. Podobny sprzęt był drzwiami do Bat Cave. A jak Helena mówi "Czy jest w fioletowym? Uwielbiam fioletowy" to jawne nawiązanie do trylogii Nolana :P :D. Ogólnie cały ten krótki związek Huntress i Green Arrowa przypominał mi romanse Gacka i Catwoman ;). A to jak Oli traci dziewczynę mi przypomniało Smallville i uczuciowe perypetie Clarka :).

Dla mnie ten odcinek był lepszy od poprzedniego. Nie tylko dlatego, że Huntress pokazała się w kostiumie. Po prostu było więcej humoru. "Dziękuję ci za kawę i seks", "Nie wiem kiedy następna Olimpiada, ale mógłbyś odpocząć", "Musi tu być ciemno jeśli mamy to zrobić", "Mój fundusz powierniczy jest twoim funduszem powierniczym", i cała sytuacja przy podium tej restauracji i propozycji podwójnej randki :D :D :P. Taka ilość śmiechu dobrze równoważy kolejną tonę melodramatyzmu i perypetii miłosnych (Ach nie powinniśmy razem być bo ty kochasz Oliego ale ja też cię kocham, więc bądźmy razem itp. itd.). Sceny akcji też świetne - Oli strzelający "cały dzień" :) do celów, Huntress rozwalająca szefa Triady i piękny szturm Chiny White na "Vercetti Estate" :). Brakowało mi tylko Dresdena, ale już flashbacków z wyspy nie. Dobrze, że nie są one "obowiązkowe" w każdym odcinku - to nie Lost :).

8azyl1szek

""Czy jest w fioletowym? Uwielbiam fioletowy" to jawne nawiązanie do trylogii Nolana" może ja coś przeoczyłem, ale w jaki sposób ma nawiązywać do trylogii Nolana?
Według mnie to nawiązuje jedynie do stroju Huntress w komiksie gdzie był fioletowy.
O to dowód: goo. gl/NvWDc
Co do odcinka również uważam że jest lepszy od poprzedniego, świetnie wyważony pod względem akcji, komedii i dramatu. Cieszę się że nie uśmiercili Huntress i dali jej możliwość powrotu do serialu, ciekawi mnie również co Walter zrobi z wiedzą na temat notatnika.

ocenił(a) serial na 9
rskrzyniarz

To sobie obejrzyj jeszcze raz scenę z Batman Begins jak Lucjusz pokazuje Bruce'owi Batmobil. Również w "DK Rises" do tego wracają przy pokazywaniu Batwinga - kwestia Lucjusza "I owszem panie Wayne, dostępny jest też w czarnym". I ja oczywiście wiem, że Huntress chodzi w fioletowym. Za kogo ty mnie masz ? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones