Arrow (2012-2020)
Arrow: Sezon 3 Arrow Sezon 3, Odcinek 10
Odcinek Arrow (2012-2020)

Osamotniona

Left Behind 42m
8,2 1 490
ocen
8,2 10 1 1490
Arrow
powrót do forum s3e10

Niestety jak dla mnie to było słabe. Maseo to było bardzo przewidywalne , że on będzie maczał w tym palce. Zdecydowanie liczyłem na więcej i myślałem że wybudzi się za kilka odcinków a nie tak od razu. Widzimy na końcu odcinka że Arrow został zszyty a ciekawe co z jego ciałem? Żebra powinien mieć całkiem połamane a wnętrzności wyniszczone. Ciekawe jak to rozwiążą i przedstawią. Bo aż tak cudownego uzdrowienia od tak sobie nie może być. A na koniec ta Laurel wygląda strasznie. Od samego początku wkurza mnie. Na Sarę w kostiumie chciało się patrzeć ona mnie zdecydowanie odrzuca. Wielki plus odcinka Brick postać zapowiada się bardzo ciekawie. A i jeszcze jedno zastanawia mnie jak magazyn dowodowy może być tak słabo strzeżony i zabezpieczony trochę śmieszne to.

ocenił(a) serial na 8
aron_4

fajnie że podzieliłeś się swoją opinią ale zapraszam do tematu już utworzonego o tym odcinku, tam dyskusja trwa :D

bzyczek881126

Wiem o tym ale postanowiłem wypowiedzieć sie tutaj:)

ocenił(a) serial na 8
aron_4

Spoczko :) ale naprawdę napisz też tam ;)

bzyczek881126

Tam to tyle momentów ze i tak pewnie nikt mnie nie przeczyta :)

ocenił(a) serial na 8
aron_4

Nie przesadzaj :p ja czytam wypowiedzi wszystkich wi3c inni pewnie też zauważą.zawsze to więcej osób do dyskusji ;)

bzyczek881126

kometnów miało być :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones